Niedziela, 19 Maja, 2024

Szymon Kołecki dostanie ofertę od MMA-VIP? Marcin Najman pyta o odpowiedniego rywala: “Rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona…”

Szymon Kołecki dostanie ofertę od MMA-VIP? Marcin Najman pyta o odpowiedniego rywala: "Rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona..."
Fot. YouTube
Opublikowane 5 listopada 2021, 10:02
przez Przemek Krautz
0
0
4 komentarze

Marcin Najman zabrał głos w sprawie Szymona Kołeckiego, który w miniony wtorek ogłosił, że postanowił zakończyć współpracę z organizacją KSW.

Zawodnik dla KSW stoczył cztery pojedynki, pokonał Pudzianowskiego, Janikowskiego, Zawadę i Szostaka. Organizacja chciała, żeby w kolejnym starciu zmierzył się z mistrzem wagi półciężkiej Tomaszem Narkunem. Negocjacje jednak zakończyły się zaskakującą decyzja fightera.

Umówiliśmy się z władzami federacji KSW, że stoczę w tym roku jeszcze jeden pojedynek za normalną stawkę, ale nie było mowy o starciu o pas z kimś takim, jak niepokonany od pięciu lat w wadze półciężkiej Tomasz Narkun. A taką właśnie dostałem ofertę. I ją odrzuciłem – przyznał fighter w rozmowie z onet.pl.

Wyjaśnił również, że duże znaczenie odegrał termin pojedynku i zbyt krótki czas na przygotowanie się do trudnego starcia. W odpowiedzi szef KSW Maciej Kawulski stwierdził, że Kołecki nie jest do końca szczery:

W tym, co powiedział Kołecki, jest dużo prawdy, ale tyle samo konfabulacji. Umówiliśmy się, że w tym roku dostanie walkę za pełną stawkę. Proszę mi wierzyć, że ta stawka jest naprawdę wysoka. Dlatego właśnie uznaliśmy, że musi to być wyjątkowy pojedynek – przyznał w wywiadzie dla Sportowe Fakty.

Na ten moment nie wiadomo, co dalej z karierą Kołeckiego. Jego trener Mirosław Okniński wierzy w to, że zawodnik dojdzie do porozumienia z KSW i powróci do organizacji. Sam fighter przyznał, że dopóki był związany kontraktem, nie prowadził żadnych rozmów z innymi federacjami.

Szansę na podpisanie Kołeckiego chce wykorzystać Marcin Najman. “El Testosteron” na swoim kanale YouTube przyznał, że organizacja MMA-VIP nie wyklucza złożenia oferty. Najman zapytał również Internautów o odpowiedniego rywala. Wszyscy jednak zgodnie stwierdzili, że Kołecki to zawodnik, który nie wystąpi w takim “cyrku”.

Przed Szymonem nowy rozdział. Ja rozmawiałem z ludźmi z najbliższego otoczenia Szymona i oczywiście organizacja MMA-VIP również bierze pod uwagę, żeby propozycję złożyć. Nie tylko samymi freakami organizacja żyje – przyznał Najman i kontynuował – Jeśli miały wystąpić w MMA-VIP, z kim chcielibyście go zobaczyć? Kto byłby odpowiednim rywalem dla Kołeckiego?

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments