Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Kołecki przejdzie do FAME? Trener Okniński komentuje! “Są trzy federacje, które stać na niego. Jeśli chodzi o FAME, są duże szanse…”

Okniński o przyszłości Kołeckiego: "Są trzy federacje, które stać na niego. Jeśli chodzi o FAME, są duże szanse..."
Fot. YouTube
Opublikowane 5 listopada 2021, 10:50
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Trener Mirosław Okniński w ostatnim wywiadzie zabrał głos w sprawie przyszłości Szymona Kołeckiego, który aktualnie nie jest związany z żadną organizacją.

Decyzja Kołeckiego o odejściu z KSW mocno zaskoczyła wszystkich kibiców. Nikt nie spodziewał się, że Kołecki z dnia na dzień zakończy współpracę z największą organizacją MMA w Polsce. Jak wiemy, fighter nie mógł dogadać się w sprawie kolejnego pojedynku.

Organizacja KSW zaproponowała mu starcie z mistrzem KSW Tomaszem Narkunem. Z pewnym powodów fighter odrzucił jednak ofertę i uznał, że lepiej będzie, jak każdy pójdzie w swoją stronę. Zawodnik wyjaśnił, że negocjacje nie powiodły się, gdyż nie odpowiadał mu termin starcia. Kołecki twierdzi, że dostał zbyt mało czasu na przygotowanie.

Głos w tej sprawie zabrał również Maciej Kawulski, który odpowiedział na słowa zawodnika. Przyznał, że nie jest on do końca szczery i podczas negocjacji nigdy nie wspomniał o terminie pojedynku. Próbował natomiast zmienić rywala na innego niż mistrz wagi półciężkiej.

Co dalej z przyszłością Kołeckiego? W ostatnim wywiadzie dla portalu MMA-Bądź na bieżąco Mirosław Okniński przyznał, że są tylko 3 organizacje, które mogą podpisać kontrakt z jego podopiecznym. Trener wskazał UFC, FAME i KSW. Dodał również, że jest spora szansa na to, że zobaczymy Kołeckiego w federacji freakowej.

Myślę, że są trzy federacje, które stać na Szymona. UFC, KSW i FAME to są trzy federacje, które stać na Szymona. Do UFC nie pójdzie, bo ma 40 lat, to możemy to wykluczyć. Jeżeli chodzi o FAME, to uważam, że są duże szanse, żeby poszedł do FAME.

– A KSW oczywiście mogą się pogodzić, może zrobić walkę z Narkunem, zapłacą z miliona i będzie OK. I wtedy Narkun będzie leżał, będzie bity, będzie płakał.

Trener zdradził również, że plan by taki, by Kołecki zmierzył się z jeszcze jednym rywalem i dopiero w kolejnej walce podjął próbę zdobycia mistrzowskiego tytułu. Natomiast w aktualnej sytuacji Okniński nie wyklucza bokserskiego starcia Kołecki vs “Don Kasjo”.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO