Wtorek, 21 Maja, 2024

Trener Okniński ostro o Jurasie: “Słabe i niskie zagranie szwagra. Pan Jurkowski pokazuje, jak…”

Trener Okniński o WCA: "Chcieli to mają wojenkę. Kiedyś chcieli przyjść. Juras powiedział, że mnie przyciśnie, pobiją i nagrają w Polsacie"
Fot. YouTube/ Instagram
Opublikowane 5 listopada 2021, 10:26
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Mirosław Okniński zabrał głos po ostatnim programie “Koloseum”. Trener nie szczędził ostrych słów prowadzącemu Łukaszowi Jurkowskiemu.

W ostatnim programie na kanale Polsat Sport głównym tematem była gala UFC 267, na której zawalczyło trzech Polaków. Jako jedyny starcie zwyciężył Michał Oleksiejczuk, który znokautował niepokonanego Shamila Gamzatova już w pierwszej rundzie.

Swój pojedynek przegrał Marcin Tybura, który zmierzył się z Alexandrem Volkovem. Porażkę poniósł również Jan Błachowicz, który został poddany przez Glovera Teixeirę i stracił mistrzowski tytuł kategorii półciężkiej.

Podczas programu w studio gościł trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów Michał Oleksiejczuk. Trenerowi nie spodobało się jednak to, jak bardzo prowadzący skupili się na porażce fightera, która miała miejsce 2 lata temu.

Okniński stwierdził, że była to specjalna zagrywka “Jurasa”, z którym jest mocno skonfliktowany. Oskarżył go o to, że zamiast cieszyć się z jedynego zwycięstwa Polaka na UFC 267, to próbuje pokazać, że również Oleksiejczuk nie jest niepokonany.

– Ale Gówno Koloseum PAN JURKOWSKI POKAZUJE, JAK OLEKIEJCZUK Przegrywa walkę, która była 2 lata temu. JA SIĘ PYTAM PO CO ?

ODPOWIEM WAM, ŻEBY POKAZAĆ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ KIEDYŚ PRZEGRAŁ JAK W SOBOTĘ SZWAGIER BŁACHOWICZ. TO BYŁO SŁABE I NISKIE.

ZAMIAST SIĘ CIESZYĆ, ŻE JEDEN Z TRZECH POLAKÓW WYGRAŁ, TO NA KONIEC PROGRAMU POKAZUJE SIĘ 15 RAZY PODDANIE OLEKSIEJCZUKA, ŻEBY WIDZ ZAPAMIĘTAŁ, ŻE OLEKSIEJCZUK TEZ PRZEGRAŁ SŁABE I NISKIE ZAGRANIE SZWAGRA.

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments