Niedziela, 26 Maja, 2024

(VIDEO)Kamaru Usman nie wytrzymał ciśnienia na face-to-face! Mistrz odepchnął pretendenta przed UFC 268!

fot. UFC Twitter
Opublikowane 5 listopada 2021, 08:50
przez FW
0
0
Brak komentarzy

UFC 268 już w ten weekend! Tydzień po gali w Abu Zabi znów otrzymamy dwie walki o pasy mistrzowskie największej federacji MMA! Tym razem w walce wieczoru zobaczymy czołówkę męskiej kategorii półśredniej, a w co-main evencie – żeńskiej kategorii słomkowej.

Tydzień po UFC 267, gdzie pas stracił Jan Błachowicz, a jedynym z trójki Polaków, który wygrał swój pojedynek został Michał Oleksiejczuk, największa federacja MMA wraca z kolejną galą. Tym razem w legendarnym Madison Square Garden w Nowym Jorku odbędzie się UFC 268, a walką wieczoru będzie starcie o pas mistrzowski kategorii półśredniej: Kamaru Usman vs. Colby Covington.

Nie jest to jedyne starcie o koronę dywizji! W co-main evencie wystąpią byłe pogromczynie Joanny Jędrzejczyk (która swoją drogą podawała swój typ na tę walkę), a stawką będzie tytuł championki kategorii słomkowej: Rose Namajunas vs. Weili Zhang. Poniżej zobaczyć możecie najciekawsze momenty z konferencji prasowej przed UFC 268, a także spotkania face-to-face!

Rose Namajunas vs. Weili Zhang

Weili Zhang została zapytana o to, jak się czuje siedząc obok Colby Covingtona. Chinka objęła zarówno kontrowersyjnego Amerykanina, jak i fightera po swojej lewej, Michaela Chandlera i przyznała:

Czuję się bardzo bezpiecznie z taką obstawą!

Justin Gaethje vs. Michael Chandler

Justin Gaethje: Walczy tak samo, jak ja. Dajemy fajerwerki już od pierwszych sekund. Wiem, że będzie chciał to skończyć już w pierwszej rundzie… Ale szybko zmieni podejście “na zapaśnika”… Zobaczymy, kto jest dzi*ką, jak zacznie iść mi w nogi.

Nie mogę się doczekać, gdy zawalczę dla tych wszystkich fanów. Gdy nastanie ten pierd*lony chaos… Uwielbiam to! Po prostu to ku*wa kocham!

Kamaru Usman vs. Colby Covington

Kamaru Usman: Nie powiedziałbym, że to najbardziej wymagające zestawienie. Jest bardzo utalentowany, to mogę mu oddać. Ciężko trenuje i za każdym razem przychodzi, by dać dobrą walkę… Ale, jak już mówiłem: gdy wspomni czasy, w których walczył, będzie musiał przyznać to, że był ktoś, kto był po prostu lepszy.

Colby Covington: Wie, kto jest tatuśkiem. Wie, kto wygrał tamtą walkę. Gdyby nie wymagał udawanej przerwy w pierwszej walce, to bym go skończył. Ale spoko, wróciłem lepszy, niż kiedykolwiek. Nie żyję przeszłością. Sobotnia noc, to noc przyszłości! I wtedy też zniszczę Marty’ego Kłamczuszka.

I wreszcie spotkanie twarzą w twarz, na które wszyscy czekali… Kamaru Usman chyba też, bo nie wytrzymał emocji!

UFC obejrzysz w STS TV za darmo! Wystarczy otworzyć konto – tutajSTS ma prawa do transmitowania wszystkich gal UFC numerowanych i nie tylko do końca 2023 roku!

OTWÓRZ KONTO -> OGLĄDAJ GALE UFC ONLINE!

Źródło: Twitter, YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO