Środa, 22 Maja, 2024

(VIDEO) Krzysztof Włodarczyk powraca na ring! Ważenie i face-to-face przed walką z Maximiliano Gomezem

(VIDEO) Krzysztof Włodarczyk powraca na ring! Ważenie i face-to-face przed walką z Maximiliano Gomezem
Fot. YouTube
Opublikowane 6 listopada 2021, 12:43
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już dzisiaj w Nowym Sączu odbędzie się gala GIA Challenger’s Boxing Night 3, na której pomiędzy liny powróci Krzysztof “Diablo” Włodarczyk. Polak zmierzy się z rywalem z Argentyny.

Dla Polaka będzie to 65 pojedynek w karierze. “Diablo” ma na swoim koncie 59 zwycięstw, w tym 39 przez nokaut, 4 porażki i jeden remis. W tym roku będzie to jego druga walka. W lipcu powrócił po półtorarocznej przerwie i wygrał z Wadimem Nowopaszynem.

Włodarczyk ponownie chce odnieść większy sukces i zdobyć mistrzostwo Europy. Następnie zamierza powrócić na szczyt i kolejny raz sięgnąć po pas mistrz świata. W przeszłości zdobył tytuły takich federacji jak WBF, IBF, IBC oraz WBC.

Wiem, że są pewne zawirowania z komisjami sankcjonującymi gale w Polsce, ale pierwszym celem jest mistrzostwo Europy. Chcę tego pasa bardzo i wierzę, że zawiśnie na moich biodrach – przyznał w rozmowie z portalem Super Express.

A co dalej? Jak już będę miał pas mistrza Europy, to pewnie nadarzy się okazja do walki o pas mistrza świata. Kto jak kto, ale Andrzej Wasilewski jest mi w stanie załatwić jeszcze taki pojedynek – dodał.

Rywalem “Diablo” będzie Maximiliano Jorge Gomez z Argentyny. Pięściarz ma na swoim koncie 29 zwycięstw i 5 porażek. Aktualnie ma za sobą serię 11 wygranych z rzędu, jednak nie powinien stanowić dla Polaka większego wyzwania.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments