Piątek, 24 Maja, 2024

Tede gotowy zawalczyć z Peją. Wszystko zależy od odpowiedniej oferty: “Za tyle mogę wyjść i w mordę dostać”

Tede zdradził, za jaką kwotę zawalczyłby z Peją w MMA! "Za tyle to mogę wejść i w mordę dostać"
Fot. YouTube
Opublikowane 8 listopada 2021, 11:34
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Raper “Tede” niedawno gościł w programie “Hejt Park” na Kanale Sportowym i zdradził, za jaką kwotę byłby gotowy wejść do klatki, żeby zmierzyć się z “Peją”.

Wojna “Tedego” z “Peją” trwa już od 12 lat i jest najgłośniejszym konfliktem na polskiej scenie muzycznej. Kiedy organizacja FAME i freak fighty zaczęły stawać się coraz bardziej popularne, pojawił się także pomysł, żeby zestawić ze sobą dwóch skłóconych raperów w klatce.

W 2019 roku “Peja” przyznał, że dostał ofertę od FAME, która “ustawiłaby go na kilka lat”. Raper odrzucił jednak propozycję ze względu na szacunek, jakim darzy prawdziwych zawodników poświęcających swoje życie treningom:

Na przestrzeni ostatnich lat konsekwentnie odrzucam wszystkie oferty dotyczące mojego uczestnictwa na galach sportów walki. Ta historia trwa już kilka lat. Skoro odrzucałem inne oferty, nie wchodząc nawet w szczegóły finansowe, z własnych powodów, nie widziałem możliwości zrobienia inaczej również w tym wypadku, pomimo że wiedziałem, o jaką kasę chodzi – przyznał w rozmowie z Super Expressem.

Inaczej do tematu podchodzi “Tede”, dla którego wszystko zależy od odpowiedniego wynagrodzenia. Kilka miesięcy temu przyznał, że mógłby zawalczyć za 2 miliony złotych. Głos w tej sprawie zabrali włodarze organizacji FAME.

4 miliony złotych za jedną walkę. Wyobraź sobie jaka sprzedaż musiałaby być. Jest to ciekawa walka. Jeżeli panowie by chcieli i o fajnych pieniądzach dla obu stron opłacalnych… – powiedział Wojtek Gola, który przyznał, że jest to jednak zbyt wysoka stawka.

Tym razem podczas programu “Hejt Park” raper mocno podniósł stawkę. Teraz przyznał, że mógłby wejść do klatki i nawet dać się pobić, gdyby dostał milion euro, czyli blisko 4,6 mln złotych.

Za milion euro to zgodziłbym się teraz. Za tyle to mogę tam wejść nawet bez okularów i w mordę dostać. Jednak nie wiem, czy to nie byłby problem, że Rychu nie jest zbyt rosły – przyznał raper.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments