Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Najman kolejny raz nie wytrzymał ciśnienia! Obraża Jacka Murańskiego i jego syna: “Na twoim miejscu bym się go wyparł! Wychowałeś wrzoda, społeczną ku*wa niedojdę”

(VIDEO) Najman kolejny raz nie wytrzymał ciśnienia! Obraża Jacka Murańskiego i jego syna: "Na twoim miejscu bym się go wyparł! Wychowałeś wrzoda, społeczną ku*wa niedojdę"
Fot. YouTube/Instagram
Opublikowane 9 listopada 2021, 12:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman po raz kolejny nie wytrzymał ciśnienia i dał się łatwo sprowokować przez Jacka Murańskiego, który przez całą konfrontację zachował spokój w przeciwieństwie do “El Testosterona”.

Portal mma.pl przeprowadził trzeci wywiad z udziałem Marcina Najmana i Jacka Murańskiego. Kilka dni temu podczas rozmowy “El Testosteron” mocno się zagotował, zwyzywał swojego rozmówcę od “ku*ew” i rozłączył się, tym samym kończąc dyskusję z Murańskim.

Tym razem wytrzymał do końca, jednak praktycznie po każdej wypowiedzi “Murana” Najmanowi puszczały nerwy. Kiedy Jacek prowokował, Marcin tracił kontrolę nad sobą i zaczynał przeklinać i obrażać rozmówcę.

Wielu kibiców chciałoby zobaczyć pojedynek pomiędzy “Muranem” i “El Testosteronem”, niestety po trzeciej konfrontacji Najman oświadczył, że do takiego starcia na pewno nie dojdzie.

– Jest w życiu jedna i najważniejsza zasada dotycząca wszystkich ludzi honoru, ale i nawet tych średnio przyzwoitych. Nawet w największych awanturach i konfliktach, nie wjeżdża się na rodzine. Tego niestety nie zrozumie ktoś, kto udaje gangstera i gita, a jednocześnie podpisuje kontrakt z policjantami. Moi drodzy nie będzie tej walki. Nie dam mu zarobić ani złotówki. Niech dalej żyje z reklamy barszczu w kanciapie – napisał na swoich social mediach Najman.

Wszystko z powodu teorii Jacka zgodnie, z którą Marcin Najman wychowuje nie swoje dziecko. “El Testosteron” na swoich social mediach stwierdził, że ludzie honoru “nie wjeżdżają na rodzinę”. Sam jednak nie gryzł się w język, obrażając Mateusza Murańskiego.

Internauci są jednak przekonani, że Najman po prostu boi się walki z Murańskim. W wywiadach wielokrotnie go obrażał i zapewniał, że zniszczy w walce, po podpisaniu kontraktu szybko jednak wycofał się z pojedynku.

Podczas ostatniego wywiadu padło takie pytanie – Czy wzięliby panowie udział w programie “Zamiana żon”?

Przestań ku*wa człowieku – powiedział Najman, na co w odpowiedzi usłyszał – Moja żona przynajmniej urodziła moje dziecko.

Po tych słowach “El Testosteron” się odpalił i zaczął wyzywać syna Jacka – Mówisz o tym ku*wa wrzodzie społecznym? Mówisz o tym wrzodzie społecznym, który już tyle ludzi umęczył? Do dzisiaj mi dzisiaj nie odpowiedziałeś kto mu to ku*wa ogarnia, ty, czy ktoś inny.

Boli co? Przynajmniej to jest moje dziecko – przerwał mu Murański.

Twoje dziecko? Mówisz o tym wrzodzie społecznym? Daj spokój ku*wa. Na twoim miejscu takiego wrzoda bym się wyparł. Problem jest w tym, że jak ojciec, zamiast wychować normalnego człowieka a wychowałeś zwykłą ku*wa społeczną niedojdę. Zwykłego wrzoda, który tylko ludziom przeszkadza w życiu. Jak chwast. Jesteście jak dwa chwasty. Stary chwast i młody chwast. Trzeba was wyrwać, żeby normalnie społeczeństwo mogło żyć. Ciebie już ku*wa zamknęli kilka razy w kryminalne, ale wróciłeś i dalej ludziom przeszkadzasz żyć – kontynuował Najman.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments