Niedziela, 19 Maja, 2024

Leo Messi wróci do Barcelony?! Sensacyjne doniesienia!

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 10 listopada 2021, 15:03
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Leo Messi może wrócić do Hiszpanii wcześniej, niż można by było przypuszczać. A wszystko za sprawą nowego selekcjonera Blaugrany.

Będąca w wyraźnym dołku FC Barcelona ma nowego selekcjonera. W ostatni poniedziałek został nim Xavi Hernandez, czyli wieloletni klubowy kolega Messiego. I to właśnie on ma stać za próbą ściągnięcia argentyńskiego gwiazdora z powrotem na Camp Nou.

Możliwy powrót Messiego?

Ba! Hiszpańska gazeta “Marca” informuje, że Xavi już zdążył porozmawiać z Messim na temat jego potencjalnego opuszczenia PSG i gry w Barcelonie, w której spędził wcześniej bagatela dwadzieścia lat. Taki scenariusz miałby być tym bardziej prawdopodobny, że w ciągu kilku miesięcy spędzonych w Paryżu Messi nie prezentuje się tak, jak tego oczekiwano. Gazeta nie podaje natomiast żadnych szczegółów z tych rzekomych rozmów dwóch Panów i trudno oceniać jej wiarygodność.

Fot. YouTube / Screenshot

Faktem jest jednak, że Leo Messi nigdy nie ukrywał, że FC Barcelona pozostaje jego ukochanym klubem i wiąże z nią nadal swoją przyszłość. W jednym z wywiadów otwarcie przyznał, że chciałby pracować w hiszpańskiej drużynie, aby ta nadal się rozwijała i była wielka. W rozmowie jednak wskazywał, że widzi się raczej w roli przyszłego działacza, niż zawodnika Blaugrany.

Na chwilę obecną Argentyńczyka wiąże z Paris-Saint-Germain kontrakt, który wygaśnie dopiero w czerwcu 2023 roku. Ponadto Messi w dwóch ostatnich spotkaniach Ligi Mistrzów spisywał się naprawdę dobrze, a to może oznaczać, że zaczyna powoli nadawać na tych samych falach, co jego obecni klubowi koledzy.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments