Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Awantura przed BKFC! Zabrał mistrzowi pas, uderzył nim o ziemię i wyszedł z konferencji!

(VIDEO) Awantura przed BKFC! Ukradł mistrzowi pas, uderzył o ziemię i wyszedł z nim z konferencji!
Fot. Twitter
Opublikowane 11 listopada 2021, 15:09
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już jutro w Miami na Florydzie odbędzie się 22 edycja gali Bare Knuckle Fighting Championship, czyli największej na świecie organizacji walki na gołe pięści.

W main evencie zobaczymy starcie pomiędzy byłym zawodnikiem UFC Hectorem Lombardem i Lorenzo Huntem. To właśnie pomiędzy tymi fighterami doszło do awantury na ostatniej konferencji prasowej przed jutrzejszą galą.

Zawodnicy są skonfliktowani, a wszystko zaczęło się na czerwcowej gali, po tym, jak Lombard zdobył mistrzowski pas w starciu z Joe Riggsem. Po zakończonym pojedynku do ringu wszedł przyszły rywal Kubańczyka Hunt, który chciał wypromować ich zestawienie.

Niespodziewanie mistrz BKFC wystrzelił dwa ciosy w głowę przyszłego rywala. Lorenzo Hunt był w szoku i nie spodziewał się takiej reakcji Lombarda. Kubańczyk został odciągnięty m.in. przez Riggsa, którego przed chwilą pokonał.

Hunt wykorzystał okazję i podczas konferencji postanowił odgryźć się Lombardowi. Pretendent przerwał wypowiedź mistrza i zawodnicy zaczęli się przekrzykiwać. Hunt podszedł do rywala i zabrał leżący przed nim pas, a Lombard wyskakując z miejsca, przewrócił stół.

Mistrz został zatrzymany przez osoby znajdujące się w pobliżu, które nie pozwoliły na to, by doszło do większej awantury. Pretendent uderzył jeszcze pasem o scenę i wyszedł z nim z konferencji. Próbował jeszcze sprowokować swojego rywala, krzycząc do mocno zszokowanego mistrza organizacji BKFC.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments