Niedziela, 26 Maja, 2024

(VIDEO) Niewiarygodne KO! Wskazał rywala palcem, po czym znokautował latającym kolanem

Fot. Twitter
Opublikowane 13 listopada 2021, 13:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Do niewiarygodne nokautu doszło na gali Bellator. Fighter najpierw wskazał naruszonego rywala, a następnie skończył go efektownym kolanem.

Podczas Bellator 271 doszło do walki pomiędzy Romanem Faraldo a Robertem Turnquestem. Pierwszy z zawodników wciąż pozostaje niepokonany i po raz kolejny popisał się widowiskowym nokautem.

28-letni Amerykanin ma na swoim koncie 6 pojedynków. Wszystkie walki skończył przez nokaut i tylko dwukrotnie wyszły one poza pierwszą rundę. Tym razem potrzebował on zaledwie minutę i 17 sekund.

Faraldo najpierw naruszył bardziej doświadczonego rywala. Kiedy zdał sobie sprawę, że jest blisko skończenia pojedynku przed czasem, wskazał na rywala palcem i dał mu kilka chwil, zanim zaatakował.

Następnie pewny siebie Amerykanina ruszył w kierunku przeciwnika i trafił go latającym kolanem w głowę. Turnquest wylądował nieprzytomny pod siatką.

To już drugi nokaut latającym kolanem w wykonaniu Faraldo. Wcześniej takim kopnięciem skończył Pata Caseya na gali Bellator 252. Tym razem nokaut był znacznie bardziej widowiskowy i zszokował wszystkich kibiców.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments