środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Darmowy pojedynek Murański vs Tańcula! FAME przypomina walkę przed nadchodzącym rewanżem

(VIDEO) Darmowy pojedynek Murański vs Tańcula! FAME przypomina walkę przed nadchodzącym rewanżem

Już w najbliższą sobotę 20 listopada odbędzie się gala FAME 12, na której dojdzie do rewanżowego pojedynku pomiędzy Arkadiuszem Tańculą i Mateuszem Murańskim.

Zawodnicy pierwszą walkę stoczyli na jubileuszowej gali FAME 10. Ich starcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem za sprawą wszystkich dymów, jakie miały miejsce na konferencjach i cage’ach. Pomiędzy zawodnikami było wiele złej krwi.

Tańcula i Murański to byli koledzy, którzy aktualnie są mocno skonfliktowani. Dodatkowo atmosferę podkręca Jacek Murański, który nie odpuszcza ze swoimi atakami na Tańculę.

Wszyscy spodziewali się, że pierwsza walka zakończy się przed czasem. Tańcula ruszył na Murańskiego, który przyjął sporą ilość mocnych ciosów, jednak popisał się dużą wytrzymałością. „Muran” przetrwał ataki Tańculi, który w kolejnych rundach całkowicie stracił siłę.

O wyniku decydowali sędziowie, którzy jednogłośnie wskazali zwycięstwo „Aroya”. Zawodnik jednak chwilę po werdykcie stracił przytomność i potrzebował pomocy medycznej. Kilka dni później ponownie trafił do szpitala. Jak się okazało, miał poważne problemy z nerkami.

Już za niecały tydzień dojdzie do kolejnego pojedynku Murański vs Tańcula. Tym razem jednak starcie ma potoczyć się całkowicie inaczej. Mateusz bowiem zrobił duże postępy i mocno przyłożył się do treningów.

Drugi z zawodników jest natomiast w pełni zdrowy i zapewnia, że teraz nie popełni tych samych błędów co wcześniej. W pierwszym starciu chciał odegrać się na Murańskim za wszystko, co wydarzyło się przed walką. Tańcula nie zachował chłodnej głowy i wystrzelał się już w pierwszej rundzie.

Przy okazji nadchodzącej gali organizacja FAME udostępniła pierwsze starcie zawodników, które możesz zobaczyć poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.