środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaMMAZawodowiec proponuje walkę z Murańskim: "Najbardziej kontrowersyjny zawodnik 2009 roku vs najbardziej...

Zawodowiec proponuje walkę z Murańskim: „Najbardziej kontrowersyjny zawodnik 2009 roku vs najbardziej znienawidzona osoba 2021 roku”

Zawodowiec, który nie walczył od kilku lat, postanowił rzucić wyzwanie Mateuszowi Murańskiemu. Aktor sam przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w starciu z profesjonalnym fighterem.

Murański ma aktualnie na swoim koncie cztery pojedynki, w tym trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Przegrał jedynie z Arkadiuszem Tańculą, z którym ponownie zmierzy się 20 listopada na gali FAME 12.

„Muran” pokonał natomiast „Epic Cheat Meala”, „Warszawskiego Dresika” i znokautował „Mielonidasa”. Freak fighter po tym, jak krótkim czasie stoczył cztery walki, na poważnie podszedł do treningów i jak widać na materiałach, który udostępnia na swoich social mediach, zrobił duże postępy.

Jakiś czas temu przyznał, że po walce z Tańculą chciałby spróbować swoich sił w starciu z zawodowcem. Okazję postanowił wykorzystać Mateusz Pogudz, który rzucił wyzwanie aktorowi.

33-letni „Pogi” to zawodnik, który ma na swoim koncie 5 zwycięstw i 5 porażek. Ostatni pojedynek stoczył jeszcze w 2016 roku. Na gali Legion Fight Night 2 zmierzył się z Konradem Chałko, którego znokautował w pierwszej rundzie.

Zawodnik, który trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów, zamieścił na swoich social mediach wpis skierowany do freak fightera. „Pogi” walcząc z Mateuszem, zamierza rozstrzygnąć konflikt pomiędzy jego ojcem Jackiem Murańskim i trenerem Mirosławem Oknińskim, który kilka dni temu odmówił udziału w programie FAME, do którego został zaproszony razem z „Muranem”.

– Chcecie tej walki? Jestem w stanie zażegnać konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a Mirek Okniński, ponieważ nie chce stanąć i bić dziadka z legend bez pokrycia robiąc mu krzywdę za brak szacunku do prekursora MMA w Polsce. Tylko idealną decyzją będzie wyzwać do walki tą zwykłą ciotę synka Mateusza Murańskiego.

– Także patrz uważnie cioto bez pokrycia i zawalcz ze mną na jakiejkolwiek gali, chciałeś sportową walkę po walce z Tanculą, to ja ci ją zagwarantuję, 7 lat nie walczyłem, jestem po mocnych przejściach, jesteśmy aktualnie na podobnym poziomie sportowym, mamy te same warunki fizyczne i taką samą wagę.

– Zestawienie najbardziej kontrowersyjnego i znienawidzonego zawodnika MMA z 2009 roku, czyli mnie kontra najbardziej znienawidzona kontrowersyjna osoba zawodnik roku 2021, czyli Mateusz Murański! Zrobię taki rozpierdol w mediach i naturalny dym, że ludzie zapamiętają to zestawienie na długie lata! Rajdujcie to i udostępniajcie, niech się zrobi naprawdę gorąco, już ja o to zadbam! 😉

Źródło: Facebook

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.