Czwartek, 23 Maja, 2024

Zawodowiec proponuje walkę z Murańskim: “Najbardziej kontrowersyjny zawodnik 2009 roku vs najbardziej znienawidzona osoba 2021 roku”

Fot. Instagram
Opublikowane 14 listopada 2021, 13:35
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Zawodowiec, który nie walczył od kilku lat, postanowił rzucić wyzwanie Mateuszowi Murańskiemu. Aktor sam przyznał, że chciałby spróbować swoich sił w starciu z profesjonalnym fighterem.

Murański ma aktualnie na swoim koncie cztery pojedynki, w tym trzy zwycięstwa i jedną porażkę. Przegrał jedynie z Arkadiuszem Tańculą, z którym ponownie zmierzy się 20 listopada na gali FAME 12.

“Muran” pokonał natomiast “Epic Cheat Meala”, “Warszawskiego Dresika” i znokautował “Mielonidasa”. Freak fighter po tym, jak krótkim czasie stoczył cztery walki, na poważnie podszedł do treningów i jak widać na materiałach, który udostępnia na swoich social mediach, zrobił duże postępy.

Jakiś czas temu przyznał, że po walce z Tańculą chciałby spróbować swoich sił w starciu z zawodowcem. Okazję postanowił wykorzystać Mateusz Pogudz, który rzucił wyzwanie aktorowi.

33-letni “Pogi” to zawodnik, który ma na swoim koncie 5 zwycięstw i 5 porażek. Ostatni pojedynek stoczył jeszcze w 2016 roku. Na gali Legion Fight Night 2 zmierzył się z Konradem Chałko, którego znokautował w pierwszej rundzie.

Zawodnik, który trenował w Akademii Sportów Walki Wilanów, zamieścił na swoich social mediach wpis skierowany do freak fightera. “Pogi” walcząc z Mateuszem, zamierza rozstrzygnąć konflikt pomiędzy jego ojcem Jackiem Murańskim i trenerem Mirosławem Oknińskim, który kilka dni temu odmówił udziału w programie FAME, do którego został zaproszony razem z “Muranem”.

– Chcecie tej walki? Jestem w stanie zażegnać konflikt pomiędzy Jackiem Murańskim a Mirek Okniński, ponieważ nie chce stanąć i bić dziadka z legend bez pokrycia robiąc mu krzywdę za brak szacunku do prekursora MMA w Polsce. Tylko idealną decyzją będzie wyzwać do walki tą zwykłą ciotę synka Mateusza Murańskiego.

– Także patrz uważnie cioto bez pokrycia i zawalcz ze mną na jakiejkolwiek gali, chciałeś sportową walkę po walce z Tanculą, to ja ci ją zagwarantuję, 7 lat nie walczyłem, jestem po mocnych przejściach, jesteśmy aktualnie na podobnym poziomie sportowym, mamy te same warunki fizyczne i taką samą wagę.

– Zestawienie najbardziej kontrowersyjnego i znienawidzonego zawodnika MMA z 2009 roku, czyli mnie kontra najbardziej znienawidzona kontrowersyjna osoba zawodnik roku 2021, czyli Mateusz Murański! Zrobię taki rozpierdol w mediach i naturalny dym, że ludzie zapamiętają to zestawienie na długie lata! Rajdujcie to i udostępniajcie, niech się zrobi naprawdę gorąco, już ja o to zadbam! 😉

Źródło: Facebook

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments