fot: YouTube
Opublikowane 15 listopada 2021, 14:34
0
0

W południowoamerykańskim klasyku Argentyna podejmie Brazylię. Obie ekipy przewodzą w grupie eliminacyjnej. Brazylia już zapewniła sobie awans, natomiast Argentyna jest na najlepszej drodze do tego, aby uczynić to samo w najbliższych spotkaniach. Gdzie obejrzeć mecz Argentyna – Brazylia?

Argentyna – Brazylia transmisja online

Zarówno Argentyna, jak i Brazylia nie przegrały dotychczas żadnego spotkania w eliminacjach. Albicelestes podzielili się punktami z dwukrotnie z Paragwajem oraz po razie z Chile i Kolumbią. Canarinhos w październiku zremisowali 0:0 z Kolumbią i była to ich jedyna strata punktów.

Argentyna – Brazylia stream na żywo

Reprezentacja Argentyny nie mierzyła się jeszcze w tych eliminacjach z Brazylijczykami. Do meczu co prawda doszło, lecz został on przerwany po kilku minutach od pierwszego gwizdka, ze względu na obostrzenia covidowe. W tym roku obie ekipy mierzyły się jednak w finale Copa America. Na słynnej Maracanie lepsi okazali się Argentyńczycy, którzy wygrali 1:0 po golu Di Marii.

Argentyna – Brazylia gdzie obejrzeć?

Transmisja meczu Argentyna – Brazylia dostępna będzie na antenie TVP Sport. Stream online z tego meczu udostępniony zostanie także na stronie internetowej sport.tvp.pl. Początek transmisji zaplanowany jest na godzinę 00:30 (noc z wtorku na środę).

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!