Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jacek Murański o swoim przeciwniku na FAME 13: “Rywal z dużą przyszłością w KSW i przyszłością zawodową”

Jacek Murański o swoim przeciwniku na FAME 13: "Rywal z dużą przyszłością w KSW i przyszłością zawodową"
Fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2021, 11:09
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Już w najbliższą sobotę na gali FAME 12 w klatce zadebiutuje Jacek Murański. Nie będzie to jednak zwykły pojedynek w formule MMA.

20 listopada odbędzie się głośne starcie w świecie freak fightów. Kontuzjowany Mateusz nie może zmierzyć się z Arkadiuszem Tańculą, więc zastąpi go jego ojciec Jacek, który postawił bardzo nietypowe warunki co do zasad tego starcia.

Walka odbędzie się na dystansie 5 rund po 2 minuty. Zawodnicy zamiast w oktagonie zmierzą sie w klatce “rzymskiej” o wymiarach 3 metry na 3 metry. Ponadto będą mogli używać łokci. Murański chciał również walczyć na gołe pięści wraz z uderzeniami głową, jednak żaden z arbitrów nie podjął się sędziowania takiego starcia.

Pojedynek Murański vs Tańcula razem ze starciem wieczoru “Don Kasjo” vs Wrzosek to bez wątpienia zestawienia, które będą cieszyć się największym zainteresowaniem. W każdej z walk jest sporo złej krwi i mocny konflikt, który zapewni dodatkowe emocje.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Jacek Murański to jednak wielka niewiadoma. Nikt nie wie, w jakiej jest formie i co może zaprezentować w klatce. W MMA miał zadebiutować na gali Elite Fighters 2 w starciu z Marcinem Najmanem, jednak “El Testosteron” mimo podpisanego kontraktu postanowił się wycofać.

Kolejną walkę “Muran” ma stoczyć na następnej gali FAME w przyszłym roku, na którą podpisał już kontrakt. W rozmowie z portalem Fansportu.pl został zapytany o zestawienie na FAME 13.

Teraz jest nowy, na gorąco spisany kontrakt, tamten jest dalej podpisany w realizacji. Następny element zdrowie Mateusza, więc ja się skupiam na zdrowiu Mateusza, na swojej walce, którą mam za 5 dni, no i tyle, nie będę wybiegał w przyszłość co do 13. Zobaczymy, co los przyniesie – przyznał Murański.

Początkowo mówiono, że Jacek zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW. Teraz przyznał on, że rywal to fighter z przyszłością w profesjonalnym MMA.

Jestem podpisany na zawodnika z przyszłością w KSW, dużą przyszłością w KSW i przyszłością zawodową. Ciężkiego, powyżej 120 kilogramów – dodał Jacek Murański.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO