Portugalia sensacyjnie pokonana! Traci pierwsze miejsce w grupie

Opublikowane 15 listopada 2021, 09:58
przez admin
0
0

Portugalia we wczorajszym meczu sensacyjnie przegrała i tym samym straciła pierwsze miejsce w grupie. To oznacza, że Ronaldo i spółkę zobaczymy w barażach.

Takiego obrotu spraw raczej nikt się nie spodziewał. Serbia pokonała na wyjazdowym meczu Portugalię i zapewniła sobie udział w Mistrzostwach Świata. W konsekwencji faworyt grupy A wylądował w barażach. Kibice są załamani, a media nie pozostawiają na Portugalczykach suchej nitki.

Portugalia 1:2 Serbia

Od pierwszych minut nic nie wskazywało nadchodzącej katastrofy. Gospodarze szybko wzięli się do roboty i już 2. minucie spotkania objęli prowadzenie. Na listę strzelców jako pierwszy wpisał się 24-letni pomocnik Renato Sanches.

Serbia jednak nie złożyła broni i coraz częściej kontrolowała grę. W efekcie w 33. minucie goście wyrównali na 1:1, a strzelcem bramki był Tadić. Ostateczny cios Portugalczykom zadał w 90. minucie spotkania Mitrović i tym samym zapewnił swojej drużynie bezpośredni awans do Mistrzostw Świata!