fot: Twitter.com @hrabiapoznanski
Opublikowane 15 listopada 2021, 21:34
0
0

W ostatniej kolejce eliminacji do Mistrzostw Świata 2022 Polska podejmuje na Stadionie Narodowym Węgry. Biało-Czerwoni są pewni miejsca w barażach, lecz wynik tego spotkania może wpłynąć, na to, czy zostaną w nich rozstawieni. Niestety na prowadzenie wyszli Węgrzy, a interwencją nie popisał się Wojciech Szczęsny.

W 37. minucie jeden z Węgrów został sfaulowany na połowie Biało-Czerwonych. Po wrzutce jednego z Madziarów piłkę w polu karnym przedłużył…Tymoteusz Puchacz. Do piłki dopadł jeszcze Andras Schafer, który skierował piłkę pomiędzy nogami Wojciecha Szczęsnego.

Oto jak Polacy stracili bramkę:

Biało-Czerwoni od 37. minuty przegrywali więc z Węgrami na Stadionie Narodowym. Dalsza gra nie układała się najlepiej. Żółty kartonik obejrzał Mateusz Klich, który będzie za to przewinienie pauzował w pierwszym meczu barażowym. Swoich sił próbował Jakub Moder, lecz nie pokonał Madziarskiego bramkarz. Do przerwy Polacy przegrywają więc 0:1.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!