Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Krzysztof Radzikowski o swojej reakcji na słowa Jacka Murańskiego: “Ja nie będę kłapał dziobem. Jak się ma problem do kogoś, to…”

(VIDEO) Krzysztof Radzikowski o swojej reakcji na słowa Jacka Murańskiego: "Ja nie będę kłapał dziobem. Jak się ma problem do kogoś, to..."
Fot. YouTube
Opublikowane 15 listopada 2021, 10:20
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Krzysztof Radzikowski podczas wczorajszej konferencji dostał oklaski od widowni po tym, jak zareagował na zachowanie Jacka Murańskiego.

W niedzielę odbyła się ostatnia konferencja przed galą FAME 12, na której to Jacek zastąpi swojego syna Mateusz i zmierzy się z Arkadiuszem Tańculą. Pojedynek odbędzie się na nietypowych zasadach i w specjalnej klatce 3 metry x 3 metry.

Zawodnicy będą mogli używać łokci i stoczą pięć rund po dwie minuty. Pomiędzy rywalami jest znacznie większy konflikt, niż miało to miejsce w przypadku starcia Tańcula vs Mateusz na gali FAME 10. Tym razem możemy spodziewać się tego, że jeden i drugi będzie chciał urwać przeciwnikowi głowę.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Podczas konfrontacji pomiędzy rywalami padło wiele mocnych słów. Głos w sprawie trash talku, jaki przekroczył pewne granice, zabrał Krzysztof Radzikowski. Były strongman, który w sobotę zmierzy się z Piotrem “Bestią” Piechowiakiem, powiedział:

Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać – zaapelował do Jacka.

Za swoje słowa Radzikowski otrzymał oklaski od zebranej widowni. W sieci pojawiło się również wiele komentarzy, że były strongman w końcu sprowadził na ziemię Jacka Murańskiego, który tym razem nie zdecydował się na ostrą odpowiedź.

W wywiadzie dla portalu Fansportu.pl Radzikowski przyznał, że nie interesują go żadne potyczki słowne. Konflikty powinno się wyjaśniać w inny sposób, zamiast krzyczeć i obrażać siebie nawzajem.

Ja wolę takie spory wyjaśnić w klatce. Ja nie będę kłamał dziobem. Też dzisiaj zwróciłem uwagę, jak się ma problem do kogoś, to się podnosi łapy, idzie się wyprostować sprawę. A nie jakieś wyzwiska, to, tamto… – przyznał i dodał – Ja tylko wtrąciłem swoje zdanie, z nikim konfliktu nie szukam. Po prostu wtrąciłem swoje zdanie.

Całą rozmowę z Krzysztofem Radzikowskim na temat jego wypowiedzi i nadchodzącego pojedynku z “Bestią”, znajdziesz poniżej:

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO