Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Właściciel FAME MMA nie wytrzymał! “Będziesz rozje**y. Chce żeby Marcin Wrzosek cię rozje**ł”

fot. FAME
Opublikowane 15 listopada 2021, 08:28
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Za nami druga, a zarazem ostatnia konferencja przed galą FAME MMA 12. Już w sobotę, 20 listopada w Gdańsku będziemy świadkami hitowego wydarzenie. W walce wieczoru Kasjusz “Don Kasjo” Życiński zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem. Na konferencji doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Życińskim, a jednym z właścicieli FAME MMA – Boxdelem.

Czy walka Don Kasjo vs Wrzosek będzie tym starciem, na które wszyscy będą czekać? Być może, ale na karcie zobaczymy również walkę Arkadiusza Tańculi z Jackiem Murańskim! W sieci aż grzmi po potwierdzeniu informacji o tym pojedynku. Początkowo Tańcula miał się zmierzyć z Mateuszem Murańskim, jednak ten doznał kontuzji, a w zastępstwo wszedł jego ojciec!

Zobacz również: (VIDEO) Krzysztof Radzikowski dostaje brawa za wyjaśnienie Jacka Murańskiego: „Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to…”

Spięcie Boxdela z Don Kasjo

Na konferencji doszło do ostrego spięcia “Boxdela” z gwiazdą organizacji FAME. Dziennikarze obecni podczas konferencji zadawali pytania zawodnikom, jak i włodarzom. W pewnym momencie padło pytanie do “Boxdela” o potencjalną walkę z “Redem”. W dalszej części sugerowano walkę “Reda” z “L-Pro”.

Przypomnijmy, że podczas jednego z ostatnich programów “Red” próbował wyzwać do pojedynku “Boxdela”. Podczas rozmowy telefonicznej nieudolnie sypał cierpkimi żartami, a na końcu postanowił w kilku mocnych słowach obrazić właściciela FAME. “Boxdel” był ewidentnie zażenowany tą rozmową.

“Widać, że Red troszkę na siłę próbuje się wepchnąć do federacji” – skwitował Wojciech Gola.

Boxdel szybko dodał – “Jest jeb**ęty po prostu”.

Od tych słów było już tylko goręcej! Swoje trzy zdania postanowił dodać “Don Kasjo”, który ostatnimi czasy nie ma najlepszych relacji z jednym z właścicieli FAME. – “Red jeb**ęty, czy nie jeb**ęty i tak Boxdel tydzień przed kontuzje by ogłosił, więc po co taka walka. Zatkało, czyli prawdę powiedziałem.”

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Michał Baron szybko odpowiedział – “Dopierdoliłbym ci ale zostawię to sobie na ważenie, żeby Cię dzień przed walką doj**ać. Będziesz roz**bany. Psychicznie cię rozpi**dole. Zawsze dawałem ci pie**olić na mój temat, tym razem zobaczysz. Chciałbym żeby Zombie (przyp. red. Marcin Wrzosek) cię naj**ał i żeby nie było żadnej dyskusji jak w przypadku Normana. Jest mi wstyd, że wtedy się tak zachowałem. Nie dam ci się wyzywać. Miej szacunek, bo FAME dało ci 3 razy więcej dotarcia, niż miałeś przed pierwszą walką. Dało ci rozwój. Ja z Wojtkiem byliśmy osobami, które chciały i cię zrekrutowały. Nie dajesz mi żadnego szacunku.”

Całe nagranie z zajścia:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO