Niedziela, 19 Maja, 2024

Boxdel podbija stawkę! Zapłaci 30 tys. jeśli Murański spełni jego warunek w walce z Tańculą: “Z własnej kieszeni zapłacę! 30 to dobra premia”

Boxdel podbija stawkę! Zapłaci 30 tys. jeśli Murański spełni jego warunek w walce z Tańculą: "Z własnej kieszeni zapłacę! 30 to dobra premia"
Fot. YouTube
Opublikowane 16 listopada 2021, 11:49
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Włodarz organizacji FAME postanowił podbić stawkę. Ostatnim razem założył się z Ferrarim o 100 tysięcy, tym razem proponuje premię Jackowi Murańskiemu.

Już w tę sobotę dojdzie do prawdopodobnie największej walki w historii organizacji FAME, która z powodzeniem przyciągnęłaby ogromne zainteresowanie, będąc main eventem gali. Tak się jednak nie stanie, gdyż zestawienie zostało ogłoszone na tydzień przed FAME 12.

Jacek Murański musi zastąpić swojego syna Mateusza w walce z Arkadiuszem Tańculą. Kibice czekający na starcie “Muran” vs “Aroy” mogą być zadowoleni z takiego obrotu spraw, gdyż to właśnie Jacek jest skonfliktowany z Tańculą znacznie bardziej niż Mateusz.

Zawodnicy zmierzą się na szalonych zasadach. Tańcula przyznał, że zgodził się na wszystko, byle tylko odciąć się od rodziny Murańskich. Niestety nie zobaczymy walki na gołe pięści, gdyż żaden z arbitrów nie podjął się sędziowania takiej formuły.

Starcie odbędzie się w rękawicach do MMA. Rywale stoczą 5 rund po 2 minuty i będą mogli korzystać z łokci. Co najbardziej zaskakujące, zawalczą w tak zwanej “klatce rzymskiej” o wymiarach 3 metry na 3 metry.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Arkadiusz Tańcula to duży faworyt pojedynku, gdyż nikt nie wie, w jakiej formie jest Jacek Murański, który dodatkowo ma kontuzjowaną lewą rękę. Co ciekawe, “Boxdel”, który po ostatniej konferencji rozmawiał o formie Murańskiego, pokusił się o podbicie stawki i zaoferował premię, jeśli Jacek spełni warunek.

Jeżeli wygra w 15 sekund… Zróbmy tak. Jeżeli wygra w 15 sekund, to z własnej kieszeni zapłacę 30 koła premii dla Jacka Murańskiego. Sto za dużo. Trzy dychy normalnie, ze swojej kabzy. Jeżeli 15 sekund spoko, trzy dychy to jest taka spoko premia – przyznał w wywiadzie z Mateuszem Kaniowskim.

Włodarz na szybko również obliczył, jakie są szansę, że Jacek w tak krótkim czasie pokona Tańculę – Dwa procent… Ku*wa no nie wiem, po prostu dwa procent… Pan Jacek jest nieobliczalny i to rzutuje na te dwa procent, ale totalnie nie wiem nic o panie Jacku.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO