poniedziałek, 6 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMA"Boxdel" wyjaśnia aferę, do której doszło przed konferencją: "Nie są źli na...

„Boxdel” wyjaśnia aferę, do której doszło przed konferencją: „Nie są źli na Arka, ale Jacek znalazł sobie misję, żeby…”

„Boxdel” zabrał głos w sprawie afery z udziałem Jacka Murańskiego i Arkadiusza Tańculi, po której pierwszy z zawodników zdecydował się na pojedynek.

Podczas cage’a z udziałem Tańculi i Mateusza Murańskiego, do studia zadzwonił Jacek, który wdał się w ostrą wymianę zdań ze swoim nadchodzącym rywalem. „Muran” poruszając pewne tematy, próbował sprowokować „Aroya”, który mocno się zdenerwował i oświadczył na wizji:

Na rodzinę się nie wjeżdża. Jak pana zobaczę, to od razu dostaje pan lepca. Proszę odpier*lić się od mojej rodziny. Jak pana spotkam, to ma pan melę na ryj!

Tańcula dotrzymał słowa i przed konferencją opluł Jacka Murańskiego. Ten jednak twierdzi, że zrobił unik, w wyniku czego opluta została żona prezesa organizacji FAME.

To miało skłonić Murańskiego do podpisania kontraktu na walkę z Tańculą. Podczas konferencji Jacek powiedział – Miała miejsce sytuacja, która skłoniła mnie do tego, że jestem tutaj. Nie można było nie być w tych okolicznościach. Została w sposób obrzydliwy zaatakowana kobieta, opluta przez Arkadiusza Tańculę.

Całą aferę wyjaśnił „Boxdel”, który po konferencji udzielił wywiadu Mateuszowi Kaniowskiemu. Przyznał on, że prezes ani jego żona nie mają nic za złe Tańculi, jednak Murański postanowił stanąć w obronie kobiety i zdecydował się na walkę. Kontrakt podpisał zaledwie kilka minut przed wyjściem na scenę.

Jakiś tam rykoszet poleciał, jedynie tak mogę powiedzieć. Oczywiście Asia się nie gniewa na Arka. No bo Arek miał całkowicie inny cel. W ogóle nie są źli, ale pan Jacek znalazł sobie misję, że to jest dobry powód, żeby pomścić żonę Rafała.

Co ciekawe, „Boxdel” przyznał również, że przez całą konferencję Jacek Murański chodził w obstawie dwóch ochroniarzy – Pan Jacek jest tak kontrowersyjny, że ma dwóch ochroniarzy, żeby nie wydarzyła się jakaś chu*owa sytuacja.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Były gracz Barcelony trafi do Realu Madryt? To ma być promocyjna...

0
Adama Traore to skrzydłowy występujący na co dzień w Wolverhampton Wanderers. Jak podaje serwis El Nacional, może on w najbliższym okienku transferowym zamienić Premier League na Real Madryt.