Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Przypominamy szalony trening Jacka Murańskiego przed walką z Tańculą! “Jedziesz z kur*ą Muran!”

fot. YouTube / Twitter
Opublikowane 16 listopada 2021, 10:25
przez FW
0
0
3 komentarze

Ten pojedynek według wielu powinien być walką wieczoru gali FAME MMA 12. Do klatki na sobotniej gali wejdzie Jacek Murański, a zmierzy się on z Arkadiuszem Tańculą. O starciu mówi cały internet i ta walka może pobić kolejny rekord sprzedaży PPV! “Muran” wejdzie do klatki w zastępstwo za swojego syna Mateusza, który na kilka dni przed walką doznał kontuzji.

Walką wieczoru FAME 12 będzie pojedynek Marcina Wrzoska z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Na Wrzosku ciąży dodatkowa presja, ponieważ jeśli przegrałby z Życińskim to zostanie zwolniony z federacji KSW.

Przypomnijmy, że na zbliżającej się gali Mateusz Murański miał zmierzyć się w rewanżu z Arkadiuszem Tańculą. Pierwszą walka rozstrzygnęli sędziowie wskazując na zwycięstwo “Aroya”.

Tym razem to Jacek Murański będzie chciał wyjaśnić konflikt z Tańculą i przy okazji odegrać się za porażkę syna. Pojedynek budzi ogromne emocje, bo tak naprawdę nikt nie wie w jakiej formie jest “Muran” i co potrafi.

Tańcula ma za sobą pojedynki w formule MMA i jak dotąd radził sobie bardzo dobrze. Przypomnijmy, że w pierwszej walce dla FAME zwyciężył z Alanem Kwiecińskim, a na ostatniej gali znokautował Marcina Malczyńskiego.

Jacek Murański zaznacza, że do walki z “Aroyem” wyjdzie z kontuzją ręki. Dodatkowo będzie to jego debiut. Nic dziwnego, że bukmacherzy skazują “Murana” na porażkę. Jeśli ktoś natomiast wie na co stać Jacka to może się nieźle obłowić!

Jak wyglądają kursy na pojedynek “Murana” z Tańculą?

Kurs na zwycięstwo Arkadiusza Tańculi wynosi zaledwie 1.35. Na wygraną Murańskiego natomiast aż 2.75!

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz “cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Treningi Jacka Murańskiego

W sieci nie znajdziemy wielu nagrań z treningów “Murana”. Jedno z nich dostępne jest poniżej:

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO