Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jake Paul odmawia rewanżu. Tyron Woodley odpowiada: “Nie jest honorowym człowiekiem”

fot. YouTube screenshot
Opublikowane 17 listopada 2021, 08:43
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Tego, że Tyron Woodley nie lubi Jake’a Paula, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Były mistrz UFC postanowił zaatakować YouTubera po tym, jak ten odmówił oficjalnie rewanżu z “The Chosen One”!

Jake Paul odmawia rewanżu

Jake Paul pod koniec sierpnia pokonał przez niejednogłośną decyzję sędziów byłego mistrza kategorii półśredniej UFC Tyrona Woodleya, co było też pierwszą walką na pełnym dystansie “The Problem Child”. Według ustaleń z ringu po starciu, aby otrzymać rewanż “The Chosen One” miał wytatuować sobie słowa I love Jake Paul.

Tyron Woodley dotrzymał słowa i trwale naniósł napis na wewnętrznej stronie środkowego palca. Jake Paul odpowiedział na to ironicznym wideo, a o ewentualny rewanż został także zapytany przez TMZ Sports:

– Nie. Zanim zrobił sobie tatuaż, już byliśmy na drodze do walki z Tommy’m Fury’m i kontynuowaliśmy negocjacje. Mówiąc szczerze wątpię, aby ktokolwiek chciał zobaczyć raz jeszcze walkę Tyron vs. Jake Paul. Już miał swoją szansę.

Teraz “The Problem Child” przygotowuje się do pojedynku z Tommy’m Fury’m, do którego dojdzie 18 grudnia. Brytyjczyk mówił w rozmowie z prasą, że czuje się, jakby wygrał na loterii. a jego przyrodni brat, że jeśli nie znokautuje Jake’a, to zostanie zmuszony do zmiany nazwiska.

Tyron Woodley odpowiada!

Tyron Woodley po kilku dniach odezwał się na Twitterze reagując na słowa Jake’a Paula o braku rewanżu między pięściarzami:

Pierwszy raz to widzę! Każde pojedyncze słowo się sprawdziło. Wykończył bak z paliwem i uciekał. Nie chciał drugiej walki. Nie jest honorowym człowiekiem. Obejrzyjcie wywiad MVP Face 2 Face z Jake’iem Paulem i Tyronem Woodleyem przeprowadzonym przez Ariela Helwaniego….

We wspomnianym wywiadzie z TMZ Sports Jake Paul zdradził, że w ewentualnych rozmowach na temat rewanżu z Tyronem Woodleyem przeszkodziły… negocjacje kolejnego pojedynku:

– Nie. Zanim zrobił sobie tatuaż, już byliśmy na drodze do walki z Tommy’m Fury’m i kontynuowaliśmy negocjacje. Mówiąc szczerze wątpię, aby ktokolwiek chciał zobaczyć raz jeszcze walkę Tyron vs. Jake Paul. Już miał swoją szansę.

Źródło: Twitter, MMA News

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO