Wtorek, 21 Maja, 2024

Jacek Murański ostro do Krzysztofa Radzikowskiego! “Skompromitował się. Chciał się wybić na nazwisku Murański!”

Jacek Murański ostro do Krzysztofa Radzikowskiego! "Skompromitował się. Chciał się wybić na nazwisku Murański! "
Fot. YouTube
Opublikowane 17 listopada 2021, 09:04
przez Przemek Krautz
0
0
2 komentarze

Jacek Murański odniósł się do sytuacji, jaka miała miejsce podczas konferencji, kiedy to Krzysztof Radzikowski zaapelował, żeby przestał atakować rodzinę Arkadiusza Tańculi.

Jacek już w sobotę w klatce FAME zastąpi swojego syna Mateusza, który doznał poważnej kontuzji i nie jest w stanie stoczyć rewanżowego pojedynku z Tańculą.

Starcie, jakie zobaczymy na FAME 12, cieszy się jednak ogromnym zainteresowaniem, gdyż to właśnie Jacek Murański ma większy konflikt z Arkadiuszem Tańculą i zarówno jeden, jaki i drugi, chciałby w klatce wyjaśnić kilka spraw oraz zakończyć temat.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Podczas konferencji padło wiele mocnych słów, a głos zabrał Krzysztof Radzikowski, który zwrócił się do Jacka Murańskiego. Zaapelował, żeby ten przestał poruszać temat rodziny, m.in. jak to miało miejsce w przypadku konfrontacji z Najmanem, kiedy to stwierdził, że “El Testosteron” wychowuje nie swoją córkę.

Tak ode mnie. Przestańcie czepiać się rodzin, bo rodzina to jest rzecz święta! Przestańcie, bo oglądałem ostatnio Twój wywiad z Marcinem Najmanem i to było strasznie słabe. Co czuje teraz ta jego córka? Arka matki się czepiasz? Gdyby chodziło o moją matkę, to Nikola z chłopakami nie dałby rady mnie zatrzymać – powiedział Radzikowski, po czym dostał oklaski od widowni.

Jacek Murański dość mocno zaskoczył i spokojnie zareagował na wypowiedź Radzikowskiego. Jednak już w ostatnim wywiadzie dla portalu mma.pl użył mocniejszych słów, komentując całą sprawę z byłym strongmanem.

Radzikowski wtrącił się bez żadnej świadomości. Podchwycił narrację Tańculi, jakoby ktoś jego rodzinę obrażał, totalna bzdura. Ja mówiłem o seansach spirytualistycznych (przyp. red. spirytystycznych). A, że najpierw Tańculi, a później Radzikowskiemu spiritualizm pomylił się ze spirtysem, to już nie moja wina.

Wtrącił się, zupełnie bez pojęcia, skompromitował się później ten Radzikowski, mówiąc, że on to właściwie nie wiedział, o co chodzi. Jak nie wiesz, o co chodzi, to się nie odzywasz i nie mylisz spirytualizmu ze spirytusem.

– Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Konrad Niewolski nazywał mnie i moją rodzinę pedofilami. Dlaczego nie bronił mnie, kiedy Najman w obrzydliwy sposób lżył mnie, mojego syna. Tutaj Radzikowskiego nie było. No chciał się wybić, używając nazwiska Murański, w tej chwili chciał trochę tak zwanego fame’u przytulić. No to się wciął brzydko.

Źródło: YouTube – MMAPLtv

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO