Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Jacek Murański odniósł się do nagrania z treningu. “Nie takich młodzików się przełamywało. Mam 5 dni…”

fot. Facebook
Opublikowane 17 listopada 2021, 07:11
przez FW
0
1
Brak komentarzy

Internet wręcz zapłonął po tym jak przypomnieliśmy fanom nagranie z treningu Jacka Murańskiego, który w sobotę stoczy walkę na szalonych zasadach z Arkadiuszem Tańculą. Pojedynek odbędzie się na gali FAME MMA 12 w Gdańsku. Walką wieczoru tego wydarzenia jest konfrontacja w formule bokserskiej Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z zawodnikiem KSW – Marcinem Wrzoskiem, jednak to starcie “Murana” z Tańculą wywołuje największe emocje.

Początkowo mieliśmy być świadkami wielkiego rewanżu pomiędzy Arkadiuszem Tańculą, a Mateuszem Murańskim. Niestety Mateusz nabawił się poważnej kontuzji, która wykluczyła go z tego starcia. W zastępstwie zaproponowano pojedynek, który budzi jeszcze większe zainteresowanie. Swoją dyspozycję do walki z Tańculą zgłosił Jacek Murański, czyli ojciec Mateusza. Kontrakt podpisano kilka minut przed rozpoczęciem się ostatniej konferencji przed galą.

“Muran” chciał walki na gołe pięści, jednak organizacja FAME nie mogła zgodzić się na te zasady. Pojedynek z Tańculą odbędzie się finalnie w formule MMA, w małych rękawicach i potrwa 5 rund – po 2 minuty każda. Ciekawostką jest “rzymska klatka”, którą zaproponował Jacek Murański. Jak będzie wyglądała? Sprawdźcie tutaj.

ZOBACZ: Arkadiusz Tańcula opublikował zdjęcie „klatki rzymskiej”. Zawalczy w niej z Jackiem Murańskim.

Wielu skreśla w tym pojedynku Jacka Murańskiego. Nadal tak naprawdę nie wiemy w jakiej dyspozycji będzie popularny “Muran” i może on jeszcze wszystkich zaskoczyć. Przypomnijmy, że będzie to jego debiut i pierwsza walka na gali MMA.

Pojawiło się kilka komentarzy, które sugerują, że informacje o kontuzji lewej ręki “Murana” były specjalnie mocniej akcentowane podczas wywiadów, jak i wypowiedzi na konferencji, żeby zmylić Tańculę. Jak jest naprawdę? Przekonamy się już w sobotę na FAME 12.

Kurs na wygraną Murańskiego jeszcze wczoraj wynosił 2.75, natomiast teraz jest już to aż 3.30! Wczoraj przypomnieliśmy Wam jedno z nielicznych nagrań “Murana”, które dostępne są w sieci.

Ojciec Mateusza Murańskiego postanowił skomentować powyższy film, jak i kursy bukmacherskie. – Dobry kurs…, jak na ponad 20 lat różnicy pomiędzy zawodnikami, biorąc pod uwagę, że będę walczył jedną tylko w pełni sprawną ręką (kontuzja lewego łokcia – ale mój czarodziej fizjoterapeuta pracuje). – napisał na Facebooku.

Tańcula to nie łatwy przeciwnik, ponieważ na swoim koncie ma już 5 walk. Pokonał m.in. sensacyjnie Alana Kwiecińskiego, a w ostatniej walce znokautował Marcina Malczyńskiego.

Jacek Murański odniósł się również do tego – W sumie mam 5 dni na przygotowania od momentu podpisania kontraktu na walkę. Nie takie rzeczy się robiło i nie takich buńczucznych młodzików przełamywało.– napisał.

Dodając “A jakie są Wasze typowania na tę walkę wieczoru w największej w Europie Federacji MMA?”

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO