(VIDEO) Vidal jak Van Damme! Chilijczyk zadał cios karate w meczu z Ekwadorem!

fot: Twitter.com
Opublikowane 17 listopada 2021, 11:05
0
0

Reprezentacja Chile przegrała na własnym boisku z Ekwadorem, lecz głośnym echem w piłkarskim świecie odbiło się przede wszystkim zachowanie Arturo Vidala. Chilijczyk otrzymał czerwoną kartkę już w 14. minucie.

W mecz lepiej weszli Ekwadorczycy, którzy wyszli na prowadzenie w 9. minucie. Wynik otworzył Pervis Estupinan. Pięć minut później podczas walki o piłkę, zasady “mocno” przekroczył Arturo Vidal. Zawodnik reprezentacji Chile wystawił nogę i uderzył nią w twarz Eugenio Menę.

Arbiter nie miał wątpliwości co do oceny tej sytuacji. Szybko podbiegł do zawodnika i pokazał mu czerwoną kartkę. Reprezentacja Chile musiała więc radzić sobie w dziesiątkę przy niekorzystnym dla nich rezultacie. Wynik spotkania w doliczonym czasie drugiej połowy ustalił Moises Caicedo. Chile przegrało z Ekwadorem 0:2.

Reprezentacja Chile po tej porażce spadła na szóste miejsce, które nie daje awansu na mundial, ani prawa do baraży. Co prawda tracą jedynie punkt do Peru i Kolumbii, lecz za nimi z taką samą ilością punktów jest Urugwaj oraz Boliwia, która ma na koncie 15 oczek. W znacznie lepszej sytuacji jest Ekwador. Podopieczni Gustavo Alfaro zajmują trzecią lokatę z zebranymi 23 punktami.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!