Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Szef KSW nie daje wyjścia Marcinowi Wrzoskowi: “Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko…”

Szef KSW nie daje wyjścia Marcinowi Wrzoskowi: "Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko..."
Fot. YouTube
Opublikowane 18 listopada 2021, 09:21
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Martin Lewandowski zabrał głos w sprawie walki Marcina Wrzoska w organizacji FAME, który już w najbliższą sobotę zmierzy się z Kasjuszem Życińskim.

Wielkimi krokami zbliża się gala FAME 12. W main evencie “Don Kasjo” ponownie zawalczy z zawodnikiem KSW. Najpierw zmierzył się z Normanem Parke i przegrał po decyzji sędziów, a teraz stoczy bokserski pojedynek z byłym mistrzem kategorii piórkowej.

Początkowo to właśnie freak fighter był faworytem tego zestawienia. Z czasem jednak kursy zaczęły się mocno zmieniać i role się odwróciły. Aktualnie to Wrzosek jest faworytem, natomiast Życiński to coraz większy underdog.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

SZEFOWIE KSW O KONSEKWENCJACH PORAŻKI MARCINA WRZOSKA

Na Marcinie Wrzosku ciąży dodatkowa presja. Fighter zapewnia, że rozpracował swojego rywala i nie ma najmniejszych szans na to, że poniesie porażkę. Szefowie KSW postawili mu jednak warunek. Jeśli ostatecznie przegra, to musi liczyć się ze zwolnieniem z największej polskiej organizacji MMA.

Pierwszy w tej sprawie głos zabrał Maciej Kawulski. Ostrzegł on byłego mistrza, że w przypadku przegranej, nie będzie mógł powrócić do KSW.

Walczysz dla KSW, jesteś w czubie. Przegrywasz na FAME…sayonara – przyznał Kawulski w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego – Marcin wie. Jest odpowiedzialnym człowiekiem. Chyba nie wyobrażasz sobie, że przegrywa z semi-profesjonalnym zawodnikiem (…) Oni wchodzą w to łatwo, podejmują takie wyzwania, ponieważ rozumieją takie wyzwania, że to jest dla mnie do zrobienia.

– Są naturalne hierarchie. To jest organizacja freakowa, gdzie ludzie trenują, przestaję pić, odkładam używki, idę na trening, świetnie. Ale jak tam przegrywasz, miejsca w KSW nie masz – dodał.

Tym razem głos zabrał drugi z włodarzy. Martin Lewandowski w wywiadzie dla portalu InTheCage potwierdził słowa Kawulskiego.

Myślę, że wygrana Marcina byłaby biletem powrotnym do naszej organizacji. Przegrana natomiast… Nawet nie chcę się zastanawiać, jak nisko musiałbym zestawiać gdzieś tych zawodników. Wygrana lub długa przerwa bądź całkowite rozstanie z naszą organizacją.

Źródło: YouTube InTheCage

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO