Piątek, 24 Maja, 2024

(VIDEO) Zapowiedź walki wieczoru FAME 12. Mocne słowa Don Kasjo do Wrzoska! “Niech zacznie się ogłaszać na portalach o pracę”

(VIDEO) Zapowiedź walki Marcin Wrzosek vs Don Kasjo! "Niech zacznie się ogłaszać na portalach o pracę"
Fot. YouTube
Opublikowane 18 listopada 2021, 10:08
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Do sieci trafiła oficjalna zapowiedź main eventu gali FAME 12, w którym po raz kolejny dojdzie do głośnego pojedynku zawodowca z freak fighterem.

Już w sobotę 20 listopada do klatki powraca Kasjusz Życiński znany jako “Don Kasjo”. Zawodnik ostatni pojedynek stoczył na jubileuszowej gali FAME 10, na której również w walce wieczoru zmierzył się z byłym zawodnikiem UFC Normanem Parke.

Życiński przegrał po jednogłośnej decyzji sędziów, jednak po walce doszło do sporych kontrowersji. Zawodnik twierdził, że powinien wygrać starcie i zgłaszał w tej sprawie protesty. Zostały one odrzucone dwukrotnie, a wynik starcia pozostał niezmieniony.

Tym razem Kasjusz Życiński zmierzy się z były mistrzem KSW w kategorii piórkowej Marcinem Wrzoskiem. Zawodnicy są skonfliktowani od pewnego czasu i nie szczędzą sobie mocnych słów. Na konferencjach i cage’ach dochodziło do ostrych wymian i żaden z fighterów nie gryzł się w język.

Na oficjalnej zapowiedzi również padły ostre stwierdzenia. “Don Kasjo” nawiązując do słów szefów KSW oświadczył, że po gali FAME 12 Marcin Wrzosek będzie mógł szukać nowej pracy.

– Dla mnie to żaden wyczyn wygrać z wrzodem. Już jednego profesjonalnego zawodnika zlałem. Mówią, że ma lepszą stójkę. Ja nie mam motywacji. Nie chcę go zlekceważyć, ale jakoś nie budzi we mnie wielkich emocji.

O ile Kawulski i Lewandowski podtrzymają słowo i go wypie**olą, to on na tych portalach, gdzie pracę można znaleźć, niech zacznie się ogłaszać. Może go gdzieś tam do cyrku go wezmą czy gdzieś.

“Polish Zombie” zapewnia, że rozpracował już swojego przeciwnika i wygra nadchodzące starcie. W zapowiedzi przyznał, że po prostu nie może ponieść porażki w walce zawodowca z freakiem, który więcej czasu poświęca na imprezy, niż treningi.

– Odbiór mojego najbliższego środowiska na tę walkę jest taki, że wszyscy tak nienawidzą mojego oponenta, że mi kibicują na maxa. Nigdy nie miałem tak, że dostaje 99% wiadomości, żebym go rozje**ł.

– Wizerunek mojego przeciwnika, chlejącego alkoholika upadlającego się notorycznie w telewizji. Nie będzie to dobrze wyglądało, jak z nim przegram, dlatego zrobię wszystko, żeby do tego nie dopuścić.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO