Sobota, 18 Maja, 2024

Maciej Kawulski i Mamed Khalidov pojawią się na gali FAME MMA! “Zwolni cię od razu”

fot. Instagram / KSW
Opublikowane 20 listopada 2021, 12:32
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Zostały ostatnie godziny do gali FAME MMA 12, gdzie odbędzie się łącznie jedenaście pojedynków. W jednym z nich zobaczymy zawodnika KSW – Marcina Wrzoska, który w formule bokserskiej zmierzy się z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim.

Walka Wrzoska z “Don Kasjo” budzi sporo emocji. Pomiędzy zawodnikami jest sporo złej krwi, a na konferencjach, jak i programie “face-to-face” padło wiele mocnych słów zarówno z ust jednego, jak i drugiego.

Walka zakontraktowana została w formule bokserskiej i potrwa 6 rund. Początkowo starcie miało być walką wieczoru, ale w ostatnim tygodniu doszło do bardzo dużych zawirowań. W zastępstwo za Mateusza Murańskiego wszedł jego ojciec – Jacek Murański, a informacja ta wywołała gigantyczne poruszenie w internecie. Organizacja postanowiła więc zmienić kolejność pojedynków i tym samym walką wieczoru został pojedynek Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula.

Co-main eventem będzie zatem pojedynek Kasjusza “Don Kasjo” Życińskiego z Marcinem Wrzoskiem. Jeśli Życiński pokona zawodowca stoczy od razu drugą walkę na tej samej gali z Michałem “Boxdelem” Baronem. Jeśli przegra to drugi pojedynek raczej się nie odbędzie. Wszystkiego dowiemy się w trakcie trwania wydarzenia!

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już dziś o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ

Maciej Kawulski i Mamed Khalidov na FAME MMA!

Przed galą głos w sprawie walki Wrzoska zabrał jeden z szefów KSW – Maciej Kawulski. Zaznaczył on, że jeśli Wrzosek przegra to zostanie zwolniony z największej federacji MMA w Europie. “Polish Zombie” sam przyznał, że jeśli przegra z Życińskim to odejdzie z KSW.

W ostatnim programie face-to-face Wrzosek powiedział, ze dostał własnie wiadomość od Mameda Khalidova, który powiedział mu, że pojawi się na gali z Maciejem Kawulskim.

“Właśnie Mamed Khalidov nagrał mi wczoraj wiadomość, że przyjeżdżają z Maciejem Kawulskim na galę i będą trzymać kciuki.” – powiedział Wrzosek.

“Don Kasjo” odpowiedział – “Już cię zwolni od razu”

Gala już dzisiaj o 20:00!

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO