Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Sensacja! Kornel “Koro” Regel pokonał Patryka “Rybę” Karasia na FAME MMA 12!

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 listopada 2021, 20:46
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejna walka z kart FAME 12. Tym razem w Ergo Arenie w Gdańsku zmierzyli się Patryk „Ryba” Karaś i Kornel „Koro” Regel.

Pierwszy z zawodników stoczył swój trzeci pojedynek dla największej polskiej organizacji freakowej. W debiucie po decyzji sędziów pokonał rapera Filipa “Filipka” Marcinka. Następnie na gali FAME 9 zmierzył się z Olegiem Riaszeńczewem, którego poddał w drugiej odsłonie.

Dla Kornela Regela znanego jako “Koro” będzie to całkowity debiut nie tylko w FAME, ale w formule MMA. Nic dziwnego więc, że według bukmacherów był dużym underdogiem w starciu z bardziej doświadczonym rywalem. 

Już dzisiaj na gali FAME czekają na nas emocjonujące pojedynki. W klatce zadebiutuje Jacek Murański, który zawalczy z Arkadiuszem Tańculą. Dwa starcia ma stoczyć również Kasjusz Życiński, który najpierw zawalczy z Marcinem Wrzoskiem, a następnie z “Boxdelem”. 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel

Runda 1: Koro rozpoczął od celnego kopnięcia. Następnie Karaś poszedł po nogi, ale nic z tego nie wyszło. “Ryba” poluje na mocne obszerne ciosy sierpowe i jeden z nich doszedł do celu. Kornel celnie odpowiadał kopnięciem na korpus. Kornel zaczął celnie trafiać celnymi prostymi ciosami, choć “Ryba” cały czas trafiał ciosami sierpowymi. W jednej z akcji Kornel trafił świetną obrotówką w tułów.

Runda 2: Patryk zaczął wywierać presję na rywalu. Po kilku nie udanych akcjach poszedł po nogi i po kilku sekundach walka wróciła do stójki. Ryba wystrzelił backfist, ale nie trafił on w rywala. Koro znów zaczął pracować kopnięciami. Patryk w tej odsłonie nie mógł znaleźć sposobu na rywala. Koro trafił przeciwnika świetnym wysokim kopnięciem i zaczął napierać trafiając ciosami prostymi i kopnięciem na tułów.

Runda 3: Ostro do przodu ruszył Ryba, ale nic z tego nie wyszło. Koro obrócił sytuację i to on zaczął napierać na rywala. Koro ruszył na rywala zasypując go gradem ciosów i celnych kopnięć na korpus. Kornel zdecydowanie zaczął dominować. Dzięki swojej pracy zaczął trafiać uderzeniami prostymi. Ryba z każdą sekundach był coraz bardziej bezradny, choć w końcówce trafił on mocno swojego przeciwnika. Kornel zakończył rundę obrotówką i dwoma świetnymi ciosami.

KORO wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO