środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMASensacja! Kornel "Koro" Regel pokonał Patryka "Rybę" Karasia na FAME MMA 12!

Sensacja! Kornel „Koro” Regel pokonał Patryka „Rybę” Karasia na FAME MMA 12!

Za nami kolejna walka z kart FAME 12. Tym razem w Ergo Arenie w Gdańsku zmierzyli się Patryk „Ryba” Karaś i Kornel „Koro” Regel.

Pierwszy z zawodników stoczył swój trzeci pojedynek dla największej polskiej organizacji freakowej. W debiucie po decyzji sędziów pokonał rapera Filipa „Filipka” Marcinka. Następnie na gali FAME 9 zmierzył się z Olegiem Riaszeńczewem, którego poddał w drugiej odsłonie.

Dla Kornela Regela znanego jako „Koro” będzie to całkowity debiut nie tylko w FAME, ale w formule MMA. Nic dziwnego więc, że według bukmacherów był dużym underdogiem w starciu z bardziej doświadczonym rywalem. 

Już dzisiaj na gali FAME czekają na nas emocjonujące pojedynki. W klatce zadebiutuje Jacek Murański, który zawalczy z Arkadiuszem Tańculą. Dwa starcia ma stoczyć również Kasjusz Życiński, który najpierw zawalczy z Marcinem Wrzoskiem, a następnie z „Boxdelem”. 

Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel

Runda 1: Koro rozpoczął od celnego kopnięcia. Następnie Karaś poszedł po nogi, ale nic z tego nie wyszło. „Ryba” poluje na mocne obszerne ciosy sierpowe i jeden z nich doszedł do celu. Kornel celnie odpowiadał kopnięciem na korpus. Kornel zaczął celnie trafiać celnymi prostymi ciosami, choć „Ryba” cały czas trafiał ciosami sierpowymi. W jednej z akcji Kornel trafił świetną obrotówką w tułów.

Runda 2: Patryk zaczął wywierać presję na rywalu. Po kilku nie udanych akcjach poszedł po nogi i po kilku sekundach walka wróciła do stójki. Ryba wystrzelił backfist, ale nie trafił on w rywala. Koro znów zaczął pracować kopnięciami. Patryk w tej odsłonie nie mógł znaleźć sposobu na rywala. Koro trafił przeciwnika świetnym wysokim kopnięciem i zaczął napierać trafiając ciosami prostymi i kopnięciem na tułów.

Runda 3: Ostro do przodu ruszył Ryba, ale nic z tego nie wyszło. Koro obrócił sytuację i to on zaczął napierać na rywala. Koro ruszył na rywala zasypując go gradem ciosów i celnych kopnięć na korpus. Kornel zdecydowanie zaczął dominować. Dzięki swojej pracy zaczął trafiać uderzeniami prostymi. Ryba z każdą sekundach był coraz bardziej bezradny, choć w końcówce trafił on mocno swojego przeciwnika. Kornel zakończył rundę obrotówką i dwoma świetnymi ciosami.

KORO wygrywa przez jednogłośną decyzję sędziów!

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Karolina „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.