(VIDEO) Messi się przełamał! Zobacz debiutancką bramkę Leo w Ligue 1

fot: Twitter.com
Opublikowane 20 listopada 2021, 19:50
0
0

Lionel Messi w swoim szóstym ligowym meczu w lidze francuskiej zaliczył pierwsze trafienie dla PSG. Drużyna Argentyńczyka wygrała mecz 3:1.

W 14. kolejce Ligue 1 PSG na Parc des Princes mierzyło się z FC Nantes. Faworytami tego spotkania byli oczywiście gospodarze. Wynik już w 2. minucie otworzył Kylian Mbappe.

W 65. sytuacja paryżan skomplikowała się, ponieważ czerwoną kartkę obejrzał Keylor Navas. Niespełna 10 minut później było już remisowo, ponieważ bramkę dla Nantes zdobył Randal Kolo Muani. W końcowych minutach spotkania Dennis Appiah skierował piłkę do własnej bramki. Wynik spotkania w 87. minucie ustalił Leo Messi.

Dla Argentyńczyka to czwarta bramka zdobyta w barwach PSG. Messi zagrał dotychczas w dziewięciu spotkaniach dla Paryżan. Sześć z nich to były mecze w Ligue 1. Dla PSG to 12 wygrana w tym sezonie. Paryżanie mają obecnie 13 punktów przewagi nad drugim RC Lens. Klub Przemysława Frankowskiego, ma rozegrany jeden mecz mniej więc w razie ich zwycięstwa przewaga ta i tak nie będzie mniejsza niż 10 oczek.

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!