Sobota, 18 Maja, 2024

(VIDEO) Tańcula o awanturze z Mateuszem Murańskim: “Zaczął sapać i splunął w moją stronę. Wstałem i mu zaje**łem”

Fot. YouTube
Opublikowane 20 listopada 2021, 01:03
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Arkadiusz Tańcula zdradził, jak wyglądała awantura, do której doszło podczas wczorajszej ceremonii ważenia, zanim na scenę wyszedł Mateusz Murański.

Podczas dzisiejszej gali FAME 12 Murański miał zmierzyć się z Tańculą, jednak na ostatniej konferencji jego ojciec oświadczył, że Mateusz jest kontuzjowany i nie będzie mógł stoczyć rewanżowego pojedynku.

Jacek przekazał, jego syn miał doznać złamania kości gnykowej i nie wiele brakowało, a kontuzja mogłaby zakończyć się poważnym zabiegiem chirurgicznym.

Wiele osób nie do końca jednak wierzwierzy w kontuzję Mateusza. Między innymi Piotr Szeliga na swoich social mediach przekazał, że prawdopodobnie nie był on w stanie zrobić wagi lub po prostu uznał, że nie jest odpowiednio przygotowany i w takiej sytuacji Murańscy zdecydowali, że lepiej będzie, jak do klatki wejdzie Jacek.

Podczas wczorajszej ceremonii Mateusza postanowił wejść na wagę, żeby udowodnić, że zmieściłby się w limicie wagowym. Zanim jednak pojawił się na scenie, za kulisami doszło do awantury.

Kiedy freak fighter mógł zabrać głos, oświadczył, że Tańcula rzucił się na chorego, kontuzjowanego człowieka. Murański nie przyznał jednak, że wcześniej napluł w stronę Arkadiusza.

Inaczej całą sytuację w rozmowie z portalem fansportu.pl opisał sam “Aroy”, który po tamtych wydarzeniach jeszcze bardziej wątpi w kontuzję “Murana”. Tańcula wyjaśnił, że to Mateusz rozpoczął awanturę. Miał napluć Arkowi pod nogi, po czym ten wyprowadził cios.

– Mega ciężko kontuzjowany Mateusz podszedł do mnie i zaczął do mnie sapać. Potem napluł w moją stronę. Wstałem i mu zaje**łem. Napluł mi gdzieś na nogi, a ja jego ojcu naplułem w twarz.

– Sytuacja różni się zachowaniem. Jacek jak dostał mele, to tak patrzył… Ja wstałem i mu zajebałem. Czyli zrobiłem to, co powinien zrobić każdy normalny, zdrowy gość. A to, że ma kołnierz, kontuzję, to na ch*j takie rzeczy robi.

-> KUP DOSTĘP DO FAME MMA 12

Galę FAME 12 możesz obstawić wyłącznie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BETCLIC. Wystarczy otworzyć konto – tutaj. Na start otrzymasz „cashback” do 550 zł! W przypadku przegranej pieniądze wrócą na Twoje konto bonusowe.

Otwórz konto -> Odbierz bonus

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO