Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Zaskakujące słowa Artura Szpilki o walce Murańskiego z Tańculą! “Ma szansę wygrać! Może sprawić niespodziankę”

fot. Instagram / FAME MMA
Opublikowane 20 listopada 2021, 11:41
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Zostały ostatnie godziny do gali FAME MMA 12, gdzie zobaczymy łącznie 11 pojedynków. Dwie walki na tej gali stoczy Kasjusz “Don Kasjo” Życiński, który zmierzy się z Marcinem Wrzoskiem, a następnie “Boxdelem”. Walką wieczoru jest hitowe starcie Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Na FAME 12 będziemy świadkami dwóch pojedynków kobiet. W jednym z nich zobaczymy narzeczoną Artura Szpilki – Kamilę Wybrańczyk, która zmierzy się z Anną Andrzejewską.

Artur Szpilka podczas rozmowy z dziennikarzem Mateuszem Kaniowskim postanowił zabrać głos w sprawie innych pojedynków, które odbędą się na FAME 12 w Gdańsku.

“Szpila” będzie przede wszystkim wspierał swoją życiową partnerkę “Kamiszkę”, jednak nie ukrywa, że ciekawią go też inne starcia. Jednym z nich jest hitowa walka Jacka Murańskiego z Arkadiuszem Tańculą.

Przypomnijmy, że odbędzie się ona w “rzymskiej klatce” o wymiarach 3x3m, w formule MMA i potrwa 5 rund po 2 minuty każda. Dozwolone będą również uderzenia łokciami.

Według ekspertów i bukmacherów faworytem jest “Aroy”, dla którego będzie to już szósta walka w karierze. Dla 52-letniego Murańskiego będzie to debiut.

Data: 20 listopada, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 10 pojedynków
Lokalizacja: Gdańsk (Ergo Arena)
Cena PPV: 24,99 zł

Wykup dostęp do FAME 12 – tutaj.

Artur Szpilka o walce Murański vs Tańcula

Artur Szpilka w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim stwierdził, że Jacek ma szansę na wygranie z Tańculą!

“Jestem ciekawy. Nie oszukujmy się o Jacku Murańskim jest tyle memów, nie memów, wszystkiego. Nie powiem, bo oglądałem. Wiem, że zna się z “Główką” (przyp. red. Krzysztof Głowacki). Dowiedziałem się, bo on powiedział, że zna “Główkę i spytałem go to powiedział, że tak. Wygląda na pozytywnego wariata, walczy z Tańculą, którego znam. Kiedyś zaczynał boksować, jak my zaczynaliśmy. Chwilę poboksował, a później skończył. Zobaczymy, ciekaw jestem. Jacek Murański ma trochę lat, wygląda na zwariowanego i niezdrowego psychicznie. Ale nie, że jest jakiś… W tej krainie ma szansę wygrać. Po prostu uważam, że tacy zawodnicy, którzy żyją gdzieś w swoim świecie, to może im dać siłę. Jestem ciekaw, zobaczymy. On ma 52 lata. Z przyjemnością obejrzę ten pojedynek.” – powiedział w rozmowie z dziennikarzem Mateuszem Kaniowski.

Dodając – “Nie chce obstawiać, znam Tańculę prywatnie, Murańskiego nie znam. Nie mam faworyta. Murański może sprawić niespodziankę. Jeżeli Tańcula nie wniesie na walkę spokoju takiego, jakiego nie wniósł na walkę z młodym Murańskim to ciężko mi to sobie wyobrazić. Tak naprawdę tylko Tańcula ma do stracenia w tej walce. 52-letni chłopak co ma do stracenia? Nic. Wygrywając to ta kraina nabiera większych kolorów.

Transmisja gali FAME 12 odbędzie się w systemie PPV. Początek już w sobotę o godzinie 20:00. Dostęp PPV kosztuje jedynie 24,99 zł!

-> WYKUP DOSTĘP TUTAJ

FAME MMA 12: Murański vs Tańcula – wyniki i relacja na żywo

Źródło: Mateusz Kaniowski YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO