Niedziela, 19 Maja, 2024

Zusje wygrywa z Marti Renti na gali FAME MMA 12!

fot. FAME MMA
Opublikowane 20 listopada 2021, 22:52
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Właśnie zakończyć się drugi i ostatni pojedynek kobiet, jaki mieliśmy okazję zobaczyć na dzisiejszej wyjątkowo emocjonującej gali freakowe FAME 12.

Tym razem doszło do starcia “Zusje” z “Martirenti”. Pierwsza z zawodniczek, czyli Kamila Smogulecka weszła do klatki po raz 4 w życiu. Zawodniczka zadebiutowała na FAME 6 i poniosła porażkę w starciu z Martą Linkiewicz.

Następnie pokonała Dagmarę Szewczyk, a w ostatniej walce zmierzyła się z narzeczoną Artur Szpilki, Kamilą Wybrańczyk. Debiutantka poddał “Zusję” w drugiej odsłonie.

Na dzisiejszej gali Smogulecka próbowała powrócić na zwycięską ścieżkę. Od początku była dużą faworytką, a kursy na jej zwycięstwo zaczęły spadać jeszcze bardziej po tym, co obie zawodniczki zaprezentowały podczas wczorajszego media treningu.

Dla rywalki “Zusje”, czyli Marty Rentel była to druga walka w MMA. “Martirenti” podobnie jak jej przeciwniczka w debiucie zmierzyła się z Martą Linkiewicz. Poniosła jednak porażkę przed czasem. Na gali FAME 12 Rentel próbowała odnieść pierwsze zwycięstwo w życiu.

Zusje vs Marti Renti walka

Runda 1: Pojedynek rozpoczęła “Marti Renti”, ale “Zusje” świetnie skontrowała rywalkę potężnymi prawymi. Marta ruszyła z ciosami do przodu, ale nic z tego nie wyszło. Karolina polowała na piekielnie mocny prawy prosty. Rentel trafiała również kopnięciami frontalnymi. “Zusje” ruszyła z serią ciosów, które odczuła jej przeciwniczkę. W końcówce tej odsłony Rentel spróbowała obalenia, ale tą akcję przerwał gong.

Runda 2: “Marti Renti” od początku zaczęła wywierać presję na rywalce, ale po raz kolejny “Zusje” w kontrze trafiła swoją rywalce. W pewnym momencie doszło do krótkiej wymianie z obu stron. Podczas jednego z kopnięć Karoliny jej rywalka trafiła celnym prawym prostym. “Zusje” świetnie pracowała ciosami z kontry trafiając kilka celnych uderzeń. Rentel znów zaczęła wywierać presję lecz podczas jednej z takich akcji zainkasowała piekielnie mocny prawy ze strony oponentki.

Runda 3: Rentel znów rozpoczęła od wywierania presji. “Zusje” zadała kilka celnych kontr z prawej ręki. Marta kilka ciosów wypruła w powietrze. W pewnym momencie Karolina wystrzeliła piekielną bombę. Po kilku sekundach “Zusje” zadała kilka celnych prawych. Jednak jej rywalka nic nie robiła sobie z tych uderzeń. W końcówce Karolina ruszyła do przodu z szarżą ciosów chcąc zakończyć to starcie przed czasem, ale gong zakończył tą potyczkę.

fot. FAME MMA

Karolina “Zusje” Smogulecka pokonała Martę “Marti Renti” Rentel

Karta walk FAME MMA 12

  • Marcin „Polish Zombie” Wrzosek vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Michał „Boxdel” Baron vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński (boks)
  • Adrian „Polak” Polański vs Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka – o pas mistrzowski wagi półśredniej
  • Kacper Blonsky vs Mateusz „FIT Lovers” Janusz
  • Krzysztof „Radzik” Radzikowski vs Piotr „Bestia” Piechowiak
  • Jacek Murański vs Arkadiusz Tańcula – „klatka rzymska”, 3×3 m
  • Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta „Marti Renti” Rentel
  • Patryk „Ryba” Karaś vs Kornel „Koro” Regel
  • Kamila „Kamiszka” Wybrańczyk – Anna Andrzejewska
  • Krystian „Krycha UFC” Wilczak – Maciej „Szewcu” Szewczyk

+ walka otwierająca galę (finał „Road to Armia”)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO