Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Jon Jones twierdzi, że jest trzeźwy od 60 dni. Daniel Cormier kpi: “To przezabawne!”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 22 listopada 2021, 19:24
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Jon Jones pochwalił się na Twitterze, że jest trzeźwy od 60 dni. O ile przeważnie takie wyznania się chwali, o tyle Daniel Cormier nie mógł się powstrzymać, przed wrzuceniem kolejnego kamyczka do jego ogródka.

Jon Jones chwali się trzeźwością

Jon Jones wrócił niedawno na Twittera. Były król dywizji półciężkiej i według wielu jeden z najlepszych fighterów w historii MMA znikał od czasu do czasu po tym, jak został zatrzymany przez policję w Las Vegas. “Bones”, wedle raportu policyjnego, miał między innymi pobić swoją narzeczoną na oczach trójki dzieci.

Nie był to pierwszy raz w historii Jona Jonesa, gdy zadarł z prawem. Tym razem jednak Amerykanin musiał zmierzyć się z większymi niż poprzednio konsekwencjami. Fighter opuścił po 12 latach swój klub, a w Internecie wylała się na niego fala hejtu. I z jednej i z drugiej sytuacji “Bones” zdołał znaleźć wyjście. Najpierw zamieścił kilka wpisów skierowanych do hejterów, a potem wrócił do gymu, w którym trenował przed pierwszym tytułem mistrzowskim. Teraz, ponownie na Twitterze, Jones pochwalił się kolejnym osiągnięciem:

– “Trzeźwymi bądźcie, czujcie; albowiem przeciwnik wasz dyjabeł, jako lew ryczący obchodzi, szukając kogo by pożarł.” Moja rodzina, moje życie, moja kariera, wszystko mogło skończyć się po wydarzeniach z Las Vegas. Ale Bóg miał dla mnie inne plany. 60 dni trzeźwości i licznik nadal się nabija.

Daniel Cormier kpi

Artykuł z MMA Junkie wspominający o wpisie Jona Jonesa wspomniał redaktor tamtejszego portalu, Mike Bohn, dodając, że… aresztowanie byłego mistrza kategorii półciężkiej wydarzyło się 58 dni temu. Były wieczny rywal “Bonesa”, a obecnie komentator i ekspert UFC, Daniel Cormier postanowił wtrącić swoje 3 grosze:

Źródło: Twitter

Mike Bohn: Aresztowanie Jona Jonesa miało miejsce 58 dni temu.
Daniel Cormier: To przezabawne!

Daniel Cormier od dawna wspomina o tym, że “Bones” jest po prostu złym człowiekiem. Po całej sytuacji z Las Vegas popularny “DC” przekazał kilka żołnierskich słów do dwukrotnego rywala z oktagonu.

Źródło: Twitter, MMA Junkie

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO