przez admin
0
0
Jeden komentarz

Wygląda na to, że Legia Warszawa zmieni trenera wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Może się to wydarzyć jeszcze w przerwie zimowej!

Obecna sytuacja Legii Warszawa jest krótko mówiąc, tragiczna. Zespół przegrywa mecz za meczem i obecnie wyrównał swój rekord przegranych meczów z rzędu. W ostatni weekend Wojskowi polegli na Śląsku w meczu z Górnikiem Zabrze 2:3 i to była już ich siódma porażka!

Ostatni raz tak długie pasmo porażek klub ze stolicy odnotował jeszcze przed wojną! Frustracja kibiców i włodarzy kluby rośnie z dnia na dzień i nic w tym dziwnego. Zarząd klubu stara się zrobić co w jego mocy, aby zatrzymać pędząca do 1. Ligi Legię. Rozwiązaniem miał być nowy trener, czyli Marek Gołębiewski, który przejął zespół po Czesławie Michniewiczu. Efekt tej zmiany jest jednak zupełnie odwrotny od oczekiwanego i Legia pod wodzą trenera odnotowała kolejne porażki. Co gorsza, są to porażki w teorii ze znacznie słabszymi zespołami.

Marek Papszun w Legii?

Jak donosi portal sportowefakty.wp.pl, Legia Warszawa porozumiała się już z Markiem Paszpunem. Obecny selekcjoner Rakowa Częstochowa miałby przejąć stołeczny klub jeszcze w przerwie zimowej, a nie jak pierwotnie zakładano, po wygaśnięciu jego obecnego kontraktu. Z informacji pozyskanych przez “sportowefakty” wynika, że na przeszkodzie stoi obecnie już tylko zgoda właściciela Rakowa Częstochowa.

Przypomnijmy, że Papszun trenuje Raków od 2016 roku i w tym czasie zespół awansował z 2 ligi do Ekstraklasy. Ba! Do czołówki Ekstraklasy, ponieważ obecnie drużyna z Częstochowy zajmuje 4 miejsce w lidze, ale ma do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania! Wszystko wskazuje na to, że Marek Papszun może okazać się prawdziwym kołem ratunkowym dla Wojskowych, bo niewiele już ich dzieli do zatonięcia w Ekstraklasie i wylądowania w 1. Lidze.

Źródło: sportowefakty.wp.pl