Niedziela, 19 Maja, 2024

Lukas Podolski wbija w mediach szpilkę kibicom Legii Warszawa!

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 22 listopada 2021, 10:12
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Legia Warszawa przegrała kolejne spotkanie. Tym razem stołeczny klub okazał się słabszy od Górnika Zabrze. Rywalizacja z murawy przeniosła się po spotkaniu do sieci.

Legia Warszawa osiągnęła swego rodzaju stabilizację w dążeniu do 1. Ligi. Wojskowi oddają mecz za meczem i nikt nie potrafi przerwać tego koszmarnego pasma porażek. I słowo “koszmarnego” jest tutaj i tak sporym niedopowiedzeniem.

Przypomnijmy, że przegrana Legii z Górnikiem oznaczała już siódmą porażkę z rzędu! Ślązacy wygrali spotkanie 3:2 i tym samym Legia wyrównała swój kolejny smutny rekord. Sześć meczów z rzędu Wojskowi przegrali po raz ostatni w 1950 roku, a siedem… ma prawo nie pamiętać nawet Michał Pol.

Dla formalności dopowiemy, że taka czarna seria w wykonaniu Legii trwała po raz ostatni jeszcze przed wojną.

Podolski wbija szpilkę

Mimo fatalnej dyspozycji swoich piłkarzy kibice Legii postanowili przed spotkaniem z Zabrzem nieco dogryźć swoim rywalom. Zawiesili transparent przy Łazienkowskiej o następującej treści: “Chociaż w Zabrzu śmierdzi i bieda, z Legią na wyjazd jechać trzeba“.

Wizyta na Śląsku zakończyła się porażką i to nad wyraz wstydliwą. Górnik wygrał z Legią 3:2 i to mimo jednej nieuznanej bramki. Co więcej, w pewnym momencie meczu było 2:0, ale na szczęście Wojskowi się przebudzili i odrobili częściowo straty. Ostatecznie jednak wrócili do stolicy bez punktów, a Lukas Podolski postanowił jeszcze wbić im szpileczkę i zamieścił poniższego Tweet’a.

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments