Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Polacy w fazie grupowej Ligi Mistrzów! Zobaczymy ich w meczu z Realem

Fot. YouTube / Screenshot
Opublikowane 22 listopada 2021, 13:51
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Choć żadna drużyna z Polski nie gra w Lidze Mistrzów, to nie oznacza, że w rozgrywkach zabraknie naszych rodaków. Co więcej, pełnią oni bardzo istotne funkcje!

Wiemy już, że UEFA po raz kolejny zaufała polskiemu zespołowi sędziowskiemu na czele z Szymonem Marciniakiem. Panowie tym razem udadzą się do Tyraspolu, gdzie wybiera się również Real Madryt, odrabiać straty po przegranej z miejscowym FC Sheriff. Informacyjnie dodamy, że miejscowość ta jest stolicą Mołdawii.

Mecz FC Sheriff – Real Madryt odbędzie się już w najbliższą środę, czyli 24 listopada, o godzinie 21:00. Głównym arbitrem spotkania będzie – jak już wspomnieliśmy – Szymon Marciniak. Natomiast jego asystentami będą Paweł SokolnickiTomasz Listkiewicz. Sędzią technicznym został Tomasz Musiał, a systemem VAR nadzorować będą Tomasz KwiatkowskiKrzysztof Jakubik.

Polacy pewniakiem dla UEFA

Nie trudno zauważyć, że Polacy cieszą się zaufaniem UEFA już od jakiegoś czasu. Szymon Marciniak poprowadzi już czwarty mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów na pięć, które rozegrano. Zespół sędziowski w identycznym składzie również poprowadził dwa mecze kwalifikacyjne do europejskich pucharów i mecze eliminacji mistrzostw świata.

Źródło: Interia

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments