środa, 8 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Konrad Niewolski śmieje się z Jacka Murańskiego po FAME 12: "Zwykły...

(VIDEO) Konrad Niewolski śmieje się z Jacka Murańskiego po FAME 12: „Zwykły pozer, nigdy nie walczył. Pomyślcie sobie, kim byli ci trzej spod żabki”

Konrad Niewolski po raz kolejny w ostrych słowach wypowiedział się o Jacku Murańskim. Wyśmiał go po jego porażce z Arkadiuszem Tańculą.

Na gali FAME 12 początkowo miał walczyć Mateusz Murański, jednak doznał kontuzji. Nie był w stanie wyjść do pojedynku, więc zastąpił go jego ojciec, który zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Przed walką usłyszeliśmy wiele historii o umiejętnościach Murańskiego, jednak rzeczywistość okazała się całkiem inna. Tańcula nie dał mu najmniejszych szans. Brutalnie rozbijał go przez cztery rundy, aż w końcu Jacek został zdyskwalifikowany po kolejnych przewinieniach.

Po gali po raz kolejny głos zabrał reżyser Konrad Niewolski, który jest bardzo mocno skonfliktowany z Murańskim. Pomiędzy nimi padło wiele mocnych słów i wyzwisk. Jacek miał wystąpić w filmie „Asymetria”, jednak „Niewol” wyciął wszystkie sceny, w których zagrał.

Od tamtego momentu pomiędzy nimi jest naprawdę wiele złej krwi. Murański został m.in. oskarżony przez reżysera o handel ludźmi i pedofilię. Niewolski rzekomo zbiera również materiały obciążające Jacka, które ostatecznie będzie chciał wykorzystać w sądzie.

W social mediach pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy chcieliby zobaczyć starcie Konrada Niewolskiego z Jackiem Murańskim. Biorąc pod uwagę możliwości FAME, być może organizacja w przyszłości zastanowi się nad takim zestawieniem.

– Moi drodzy kto obserwował karierę w cudzysłowie Jacka parcha przygłupa pozera Murańskiego w internecie wiedział, że to, co miało dzisiaj miejsce, na pewno się wydarzy.

Jacek Murański jest zwykłym pozerem, nigdy nie walczył i to, że ktokolwiek uwierzył, że ten pozer jest zawodnikiem, bo zobaczył dwa filmiki, jak ten przygłup skacze na skakance i walczy z cieniem pomiędzy workami. Jeżeli ktoś uwierzył to coś, kreatura jest zawodnikiem, no to dzisiaj mógł zobaczyć, jak bardzo się mylił.

Pomyślcie sobie, kim byli ci trzej spod żabki, skoro on dzisiaj naprawdę pokazał światowy poziom żenady. Powinien dostać pas taki „król żenady” – kontynuuje reżyser i zawraca się do Tańculi – Areczku. Mówię do Arka Tańculi. Pozdrawiam cię bardzo serdecznie. Zrobiłeś to, co chciała zrobić cała Polska. Pozdrawiam was w dniu prawdy.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

11 KOMENTARZE

 1. Panie Niewolski tu się niema co śmiać, tego chłopa trzeba leczyć, on ma chory łeb. Ja mam ponad 50dych i tego zakomleksionego człowieka nie znam z lat 90tych. Jemu trzeba pomóc. Nie wiem jak ale pomóc, może Lubiąż? Jest tam dobre sanatorium. W przeciwnym razie on zrobi sobie krzywdę.

 2. Dobry komentarz Panie Konradzie ,nic dodać, nic ująć.
  Muranski to czub i nic więcej, dostanie wpierdol od każdego żula pod każdą Żabką i Biedronką.

 3. Dokładnie
  Cała Polska chciała to zobaczyć
  Wiedziała i zobaczyła.
  Normalnie brak słów
  Synek pisał że go rozniesie tatuś
  To ciekawe jak synuś by dostał
  Niech się wezmą do grabienia liści przyjmą

 4. Co jak co Mateuszek ty pojezierze ja bym nigdy nie dopuścił do tej walki to twój ojciec ma ponad 50 lat , jak mogłeś dopuścić żeby tak był pobity i taka kompromitacja dla ojca . Nic nie warty syn .

 5. Co jak co Mateuszek ty pojebie ja bym nigdy nie dopuścił do tej walki to twój ojciec ma ponad 50 lat , jak mogłeś dopuścić żeby tak był pobity i taka kompromitacja dla ojca . Nic nie warty syn .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze

Mariusz Grabowski przed galą GROMDA 7: „Sporty walki to aktualnie taka...

0
Już 10 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji walk na gołe pięści. Przed nami emocjonujące starcia, które zobaczymy na GROMDA 7.