Niedziela, 19 Maja, 2024

Niepokojące przecieki dotyczące Złotej Piłki! Robert Lewandowski będzie drugi?!

Były reprezentant Polski o Lewandowskim: "Nie widzę w nim lidera. Nie widzę w nim charakteru, który uprawniałby go do zakładania opaski kapitańskiej"
Fot. YouTube
Opublikowane 23 listopada 2021, 08:33
przez admin
0
0
Brak komentarzy

Do sieci wyciekły niepokojące informacje dotyczące zwycięzcy tegorocznej “Złotej Piłki”. Jeśli się potwierdzą, to nie będzie nim Robert Lewandowski!

Rozstrzygnięcie plebiscytu Złotej Piłki nastąpi już w przyszły poniedziałek (29 listopada) w Paryżu. Do faworytów tegorocznej nagrody wymienia się Lionela Messiego, Roberta Lewandowskiego, Cristiano Ronaldo oraz Jorginho. Według jednego z dość wiarygodnych źródeł, pierwszy z wypisanych powyżej odbierze to wyjątkowe wyróżnienie.

fot: YouTube

Złota Piłka: Messi przed Robertem Lewandowskim

Zwycięzca plebiscytu otrzymuje informację o pierwszym miejscu znacznie wcześniej niż na gali. Dzięki temu może się w odpowiedni sposób przygotować. A przynajmniej tak twierdzi Sergio Gonzalez, dobrze znający się z Leo Messim. Według Hiszpana Argentyńczyk już otrzymał taką informację i tym samym zdobędzie on już swoją siódmą Złotą Piłkę. Gonzalez dodał, że drugie miejsce zajął Robert Lewandowski.

Na kanale “Mas que Pelotas” padło z ust Sergio następujące oświadczenie: Messi został już poinformowany, że jest zwycięzcą kolejnego plebiscytu Złotej Piłki. Robert Lewandowski będzie drugi.

Nie są to dobre wieści dla Polaka, który zdaniem wielu w tym roku jest największym faworytem do zwycięstwa. Twierdzi tak między innymi Michael Owen. Kto rzeczywiście otrzyma tę wyjątkową nagrodę, dowiemy się już w przyszły poniedziałek. Gala będzie transmitowana również w Polsce.

Źródło: Interia

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments