Niedziela, 19 Maja, 2024

(VIDEO) Najman prezentuje ciosy, które znokautują Murańskiego! “Odporny? Tego nie ustoi. Każdy cios to ciężki nokaut”

(VIDEO) Najman prezentuje ciosy, które znokautują Murańskiego! "Odporny? Tego nie ustoi. Każdy cios to ciężki nokaut"
Fot. YouTube
Opublikowane 23 listopada 2021, 10:42
przez Przemek Krautz
0
0
Jeden komentarz

Marcin Najman zabrał głos po gali FAME 12 i zaprezentował ciosy, którymi zamierza brutalnie znokautować Jacka Murmańskiego, o ile w ogóle dojdzie do ich pojedynku.

W main evencie gali FAME 12 w klatce zadebiutował Jacek Murański, który zastąpił swojego syna. Jego forma była wielką niewiadomą, gdyż słyszeliśmy wiele historii o jego umiejętnościach, jednak nikt nie mógł ich zweryfikować. Zarówno Jacek, jak i Mateusz zapowiadali szybkie i krwawe rozbicie Arkadiusza Tańculi.

Kiedy doszło do walki “Aroy” nie dał rywalowi najmniejszych szans. Murański przyjmował na głowę potężne ciosy, a sam wyprowadził zaledwie kilka kopnięć. Ponadto ugryzł Tańculę, a w czwartej rundzie został zdyskwalifikowany po tym, jak po raz kolejny złapał się siatki, co uchroniło go przed wylądowaniem na macie.

Po gali głos zabrał “El Testosteron”. Miał on walczyć z Murańskim, jednak po konfrontacji z nim oświadczył, że do takiego starcia nigdy nie dojdzie. Najman jednak przyznał, że wiele może się zmienić. Zwłaszcza po gali FAME 12 “El Testosteron” mógł przemyśleć swoją decyzję.

Kibice bez wątpienia chcieliby zobaczyć pojedynek Murański vs Najman. Możemy spodziewać się, że prędzej czy później obie strony dojdą do porozumienia i stoczą walkę, jednak na pewno nie na gołe pięści tak, jak miało to być wcześniej, a na zasadach MMA.

“El Testosteron” na swoich social mediach oświadczył, że zamierza udowodnić, iż Murański wcale nie jest taki twardy. Zaprezentował mocne ciosy, którymi chce ciężko znokautować Jacka.

Wielu z was próbuje mnie przekonać, że Murański jest bardzo odporny na ciosy, że ustał tyle w walce z Tańculą. No więc moja opinia jest taka, że po walce z Arkiem Tańculą to bydle wyglądało, jak ofiara ciężkiego rozboju, którego napadło co najmniej kilku zbirów, a prawda jest taka, że zlał go jeden Arek Tańcula – mówi Najman.

Mówicie, że ustał? No nie do końca. Gdyby nie ugryzł, to by nie postał. Jeżeli mnie spotka w oktagonie, ta walka nie potrwa 60 sekund. Znokautuję go każdym jednym ciosem, którym go trafię.

Każdy cios to jest ciężki nokaut i utulenie do snu bydlaka, którego później w tej klatce małej rzymskiej zostawimy, zamontujemy poidło, zamontujemy koryto i już bydlak stamtąd nie wyjdzie – dodał.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments