Poniedziałek, 27 Maja, 2024

Colby Covington: “Śmieć” Jon Jones nie powinien już walczyć. Nikt nie chce, by stracił więcej szarych komórek”

Źródło: screenshot YouTube
fot. YouTube
Opublikowane 24 listopada 2021, 17:48
przez Jakub Hryniewicz
0
0
Brak komentarzy

Colby Covington wziął sobie zasłużony odpoczynek po walce z Kamaru Usmanem, jednak nie chcąc zniknąć z ust, nadal udziela wywiadów. I jak na “Chaosa” przystało – wywołuje chaos, tym razem celując w Jona Jonesa!

Jon Jones w lutym ubiegłego roku zawakował pas mistrzowski kategorii półciężkiej, by przenieść się do dywizji ciężkiej. Amerykanin zatrudnił nowego menedżera, Richarda Schaefera. Ten w jednym z wywiadów zapowiadał, że “Bones” ciężko trenuje i gdy ponownie wejdzie do oktagonu, to będzie najbardziej złym ciężkim w historii. Wypowiedź ta padła niedługo przed ceremonią Hall of Fame, gdzie Jon został włączony do skrzydła walk za pojedynek z Alexanderem Gustafssonem z 2013 roku.

To wydarzenie zostało jednak przyćmione przez inne, które miało miejsce kilka godzin później. Jon Jones został zatrzymany przez policję między innymi za uderzenie swojej narzeczonej, czy zniszczenie pojazdu, a według raportu funkcjonariuszy miał zachowywać się agresywnie.

Colby Covington o Jonie Jonesie

Nie było to pierwsze zatrzymanie Jona Jonesa. W 2015 roku doszło do potrącenia ciężarnej kobiety i ucieczki z miejsca zdarzenia przez co fighter musiał zawakować swój pas mistrzowski. W ubiegłym roku doszło do zatrzymania za jazdę pod wpływem alkoholu, co zakończyło się ugodą, jednak jedno z najbardziej znanych przewinień miało miejsce w 2016 roku. Wówczas “Bones” został zatrzymany za jazdę pod wpływem narkotyków, co zresztą również zakończyło się ugodą. Ponadto tego roku, na kilka dni przed galą, wypadł z rozpiski UFC 200.

Jon Jones oczywiści zapowiedział powrót na prostą, chwalił się też 60 dniem trzeźwości, ale coraz więcej jest niedowiarków. Jednym z nich jest Colby Covington, który w wywiadzie z MMA News zasugerował, że Jones dalej będzie brał udział w ekscesach z prawem:

O boziuniu, stary. Nie poczułem zaskoczenia. Jakby serio, nie zdziwiło mnie to. Ten koleś będzie robił przestępcze rzeczy, będzie zachowywał się jak kryminalista. Ten gość to kupa g*wna. To śmieć. Bić własną żonę? A ona jest tak bardzo zmanipulowana, tak wyczerpana emocjonalnie przez to, co jej robił przez te wszystkie lata. Każdy stwierdzi, że ma traumę i go nie podkabluje policji. Przynosił jej kasę. Jasne zatem, że będzie chciała, by ten wózek jechał dalej. Nie zepsuje tego związku.

Omawiając ostatni incydent Jona Jonesa, Covington określił go słowem “podły” i stwierdził, że MMA poradzi sobie bez “Bonesa”, a ten nie powinien już być dopuszczony do walki na zawodowym poziomie:

Jakby, to straszne. Bardzo złe. Podniosłeś rękę na kobietę, zostawiłeś ją ze śladami krwi, siniakami… Eh, stary. To podłe. To przykre, że ciągle ma robotę, ale UFC powinno wycisnąć jego karierę i już nie dać mu walczyć. Ten koleś nie powinien być fighterem. Nie zasługuje, by wejść do klatki. Nikt nie chce, by stracił więcej szarych komórek, bo i tak ma ich niewiele.

Źródło: MMA News

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO