piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Co tam się stało!? Wygrali mecz, nie oddając nawet strzału!

(VIDEO) Co tam się stało!? Wygrali mecz, nie oddając nawet strzału!

Do niespotykanej sytuacji doszło zeszłej nocy w rozgrywkach MLS. W 1/8 finału rundy play-off Seattle Saunders mierzyło się z Real Salt Lake. Przyjezdni wyszli z tego pojedynku zwycięsko, choć nie oddali ani jednego strzału!

Faworytem spotkania była drużyna z Seattle. Play-offy w MLS to tylko jedno spotkanie, a gospodarzom miały pomóc trybuny. Zgodnie z przypuszczeniami miejscowi napierali na przyjezdnych, spychając ich do głębokiej defensywy.

Gracze z Salt Lake tego wieczoru mogli jedynie rozgrywać piłkę na własnej połowie, a właściwie to wybijać ją i oddalać kolejne ataki gospodarzy. Seattle Saunders według statystyk miało w tym spotkaniu 21 sytuacji bramkowych.

Ciężko tu jednak nie dostrzec winy w ofensywie miejscowych. Piłkarze ze Seattle tylko 3 razy celnie uderzyli na bramkę rywali. Do tego dołożyli 8 chybionych uderzeń oraz 10 strzałów, które zostały zablokowane.

Real Salt Lake wytrzymał podstawowy czas gry i dogrywkę. W rzutach karnych szanse się wyrównały, a nieszczęśliwcem, który przestrzelił swoją jedenastkę, został Kelyn Rowe. To bardzo rzadka sytuacja, aby zespół, który „nie istniał” na boisku przez 120 minut wychodził zwycięsko z rywalizacji.

Real Salt Lake w 1/4 finału zagra ponownie na wyjeździe. Tym razem ich rywalem będzie Sporting Kansas City, który we wcześniejszej rundzie pokonał 3:1 Vancouver Whitecaps.

YouTube video

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!