piątek, 3 grudnia, 2021
Strona głównaFame MMA(VIDEO) Jacek Murański wyje z bólu po walce z Arkadiuszem Tańculą! Jest...

(VIDEO) Jacek Murański wyje z bólu po walce z Arkadiuszem Tańculą! Jest nagranie z punktu medycznego!

Do sieci trafiło nagranie z punktu medycznego po walce Jacka Murańskiego, który na FAME 12 zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą.

Jacek Murański w ostatnią sobotę zadebiutował w formule MMA. Na jego życzenie organizacja stworzyła specjalną klatkę rzymską o wymiarach 3 metry na 3 metry. Ponadto zażądał zezwolenia na uderzenia łokciami. Na wszystkie warunki zgodził się Arkadiusz Tańcula, który chciał już po prostu zakończyć temat Murańskich.

W walce debiutantowi nie pomogła specjalna klatka ani łokcie, który nie użył ani razy. Skorzystał z nich natomiast Tańcula, który przez cztery rundy brutalnie rozbijał twarz Murańskiego. Niestety Jacek łamał zasady i w końcu został zdyskwalifikowany.

Murański przekonywał, że nie będzie po porażce tłumaczył się kontuzją. Jak mogliśmy się jednak spodziewać, pierwszy wyjaśnieniem przegranej były problemy ze zdrowiem. Rzekomo miał walczyć z jedną sprawną kończyną.

Na swoich social mediach oświadczył także, że czekają go aż trzy operacje – Do wszystkich niedowiarków, obśmiewaczy i zwykłych hejterów jutro będę miał zszywany zerwany (nie naderwany, lecz ZERWANY!!!) biceps lewej ręki. Następny pod nóż idzie prawa noga (zerwane więzadło), a na koniec pod nóż idzie łokieć prawej ręki. Także walczyłem z jedną sprawną w pełni kończyną, a jest to moja słabsza lewa noga.

Teraz już wiem, czemu gilotyna zapięta lewą ręką z zerwanym bicepsem nie mogła się udać (chirurg powiedział mi , że w lewej ręce miałem siły tyle, co małe dziecko), gdyż w normalnych okolicznościach w tej mojej gilotynie głowa tańculi zostałaby na AMEN). Teraz już wiem, czemu nie mogły dojść do celu (czyli kolan tańculi) moje frontowe kopnięcia….zerwane więzadła… – napisał na Facebooku.

Teraz na kanale „chłopak z kamerą” pojawiło się nagranie z punktu medycznego. Jacek Murański wyje z bólu i mówi o zerwanym bicepsie. Internauci zauważyli, że może być to celowe zachowanie w obecności kamer.

Na nagraniu widzimy również team Tańculi, wraz z zawodnikiem mocno niezadowolonym po tym, jak sędzia przerwał pojedynek i zdyskwalifikował Murańskiego.

YouTube video

Źródło: YouTube

- Advertisement -

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najnowsze