Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Piotr Szeliga ostro o zachowaniu Marcina Wrzoska! “Wbiegł w chłopa. To normalne pobicie”

fot. Instagram / Twitter
Opublikowane 24 listopada 2021, 21:28
przez FW
0
0
5 komentarzy

Marcin Wrzosek przegrał przez jednogłośną decyzję na FAME MMA 12 z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim. Po porażce nie zgodził się z werdyktem, a schodząc do szatni wdarł się w sprzeczkę z jednym z kibiców. Nagranie trafiło do sieci i wywołało jeszcze większą burzę niż to, że przegrał z freak fighterem. Sprawę skomentował właśnie Piotr “Szeli” Szeliga, który był obecny w Gdańsku i wspierał Arkadiusza Tańculę będąc w jego narożniku.

Walce bokserskiej pomiędzy “Don Kasjo”, a Wrzoskiem towarzyszyły ogromne emocje, które były zarówno widoczne u obu zawodników, jak i na trybunach. W Ergo Arenie znaczna część fanów kibicowała Życińskiemu, jednak byli też tacy, którzy chcieli, aby Wrzosek rozprawił się z freak fighterem.

Popularny “Don Kasjo” zaskoczył wszystkich swoją dyspozycją i bardzo dobrą kondycją. Wyprowadził kilkadziesiąt ciosów więcej niż Wrzosek, a sędziowie punktowi nie mieli wątpliwości kto zwyciężył w tym pojedynku dając Życińskiemu wygraną przez jednogłośną decyzję – 60:54, 59:55 i 58:56.

Przypomnijmy, że walka ta dla Marcina Wrzoska miała oznaczać być, albo nie być w federacji KSW. Na galę do Gdańska wybrał się jeden z szefów KSW – Maciej Kawulski.

“Kawul” twierdził, że jeśli Wrzosek przegra z Życińskim to zostanie zwolniony z KSW. Podobny głos zabrał też Martin Lewandowski.

Po walce Życiński krzyczał w stronę szefa KSW – “Widziałem, że jest tu Maciek Kawulski i osobiście przyjechał zwolnić tego wrzoda z KSW. Więc zajebiście niech wypi**dala. Mam nadzieję, że Maciek dotrzyma słowa, a nie co niektórzy raz mówią tak, a raz tak.„

Piotr Szeliga komentuje konfrontację Wrzoska z kibicem

Po opuszczeniu klatki przez Marcina Wrzoska było bardzo gorąco. Jeden z kibiców nie umiał powstrzymać emocji na wodzy i skierował kilka słów do Wrzoska, bądź pokazał mu niewłaściwy gest palcem.

“Polish Zombie” nie czekał długo i od razu postanowił uciszyć fana. Powstało ogromne zamieszanie co było słychać również w studio podczas wypowiedzi Artura Gwoździa i Mateusza Murańskiego.

Sytuację postanowił skomentować Piotr Szeliga na jednej ze swoich transmisji po gali FAME 12.

Dla mnie mega nie. Uwierzcie mi, że dużo lepiej nawet marketingowo, czy nawet z twarzą wyszedłby, gdyby powiedział – ”Kasjo szacun za walkę, Kasjo szacun, że jesteś taki dobry. Nie sądziłem, że jesteś taki dobry. Myślałem, że rozj*bie Cię w pierwszej rundzie, a Ty walczyłeś zajebiście. Szacun dla Ciebie, przepraszam Cię za to co powiedziałem. Pozdrawiam wszystkich twoich kibiców”. Zupełnie inaczej by był odebrany.” – powiedział Szeliga.

Dodając – “A on najpierw gada o sędziach, że tacy oni, siacy, sracy. Później coś tam… Wychodzi z klatki ktoś coś do niego powiedział z kibiców. Dużo ludzi tam krzyczało, wiadomo tam też byli kibice Kasja. On spędził się i wbiegł w chłopa. Przecież to jest normalnie pobicie. To jest tak jakbyś nie wiem… po prostu szedł i wy**bał komuś na ulicy pod kamerą, to jest jawny przypał.  Moim zdaniem uniósł się za bardzo zarówno sportowo jaki i twarzowo wyszedł na tym widowisku chu**wo. To jest moje zdanie. Tu nie ma na to wytłumaczenia. Po prostu człowiek z klasą, uważający się za sportowca zachowuje się w ten sposób… no słabo. Dziwnie się z tym czułem, bo znam Wrzoska.”

Co sądzicie o zachowaniu Marcina Wrzoska?

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO