środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaMMA(VIDEO) Starcie Kwiecińskiego z Oleksiejczukiem! Alan chciał przybić piątkę: "Myślisz, że będziesz...

(VIDEO) Starcie Kwiecińskiego z Oleksiejczukiem! Alan chciał przybić piątkę: „Myślisz, że będziesz fikał? Ja ci piątki nie przybiję”

Alan Kwieciński i Cezary Oleksiejczuk starli się podczas media day przed galą FEN 37. Zawodnicy umówili się na pojedynek w przyszłym roku.

Konflikt pomiędzy fighterami trwa od konferencji, jaka miała miejsce przed galą FAME 10. Kwieciński powiedział kilka słów o trenerze Oknińskim, które nie spodobały się jego podopiecznemu Cezarowi Oleksiejczukowi. Zawodnik FEN rzucił wyzwanie Alanowi.

Następnie kilkukrotnie jeden i drugi wspominał o konflikcie w wywiadach. Temat trochę ucichł, jednak powrócił, kiedy do sieci trafił film, na którym Kwieciński zamyka psa na grillu. Wówczas Oleksiejczuk oświadczył, że teraz już nie odpuści zawodnikowi FAME.

Po raz pierwszy przyszli rywale mieli okazję do spotkania twarzą w twarz podczas media day przed FEN 37. W trakcie wywiadu, jaki Oleksiejczuk udzielał kanałowi FightsportPL, zwodnicy wymienili kilka słów. Umówili się, że stoczą pojedynek w formule K-1.

Nie rozumiem, czemu ty mi cały czas ciśniesz w internecie. Co ja ci takiego zrobiłem? – odparł Kwieciński w odpowiedzi na słowa Oleksiejczuka.

Obraziłeś mojego trenera, to co, myślisz, że będziesz fikał? Uważasz się za wielkiego fightera – powiedział podopieczny Mirosława Oknińskiego.

– Stoczymy tę walkę. Ja się ciebie nie boję. Jak stoczę swoje walki na początku roku, to jestem otwarty na każdą propozycję. Ja powiedziałem, tak samo do twojego brata. Jeżeli zrobimy tę walkę, to zrobimy tę walkę. Tak jak powiedziałeś w K-1, to zrobimy to w K-1 – kontynuował Alan.

Mam nadzieję, że nie obsrasz zbroi – powiedział Oleksiejczuk, po czym prowadzący wywiad zaproponował, żeby zawodnicy przybili sobie piątki.

Alan Kwieciński wyciągnął rękę, jednak zawodnik FEN odpowiedział na to – Nie, ja ci nie będę piątki przybijał. Czekam na walkę. Zobaczymy, jak taki jesteś pewny siebie.

Odchodząc w przeciwnym kierunku, Kwieciński zapewnił, że nie obawia się Oleksiejczuka. Internauci zauważyli jednak, że znacznie większy spokój zachował zawodnik trenujący w Akademii Sportów Walki Wilanów.

Natomiast Alan zaczął się jąkać i kilkukrotnie przekonywał, że nie boi się Oleksiejczuka, który ma przewagę pod względem warunków fizycznych, doświadczenia i umiejętności.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Don Kasjo” odbywa karę ograniczenia wolności! Co jeszcze łączy go z...

0
Kasjusz "Don Kasjo" Życiński kontra Artur Szpilka w boksie? Dla wielu ludzi brzmi to jak abstrakcja. Fakty są takie, że coraz więcej osób mówi o takim starciu, w tym sami zainteresowani. Możecie się zdziwić, ale obaj potencjalni rywale mają wiele cech wspólnych.