Wtorek, 21 Maja, 2024

Najman o starciu z Murańskim: “Dlatego właśnie prawnicy zabronili mi walki na gołe pięści. Zrobiłbym mu krzywdę, to…”

Fot. YouTube
Opublikowane 25 listopada 2021, 09:27
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Marcin Najman zabrał głos w sprawie walki z Jackiem Murańskim. Przyznał, że może z nim stoczyć pojedynek, ale nie na gołe pięści.

Konflikt Najmana i Murańskiego trwa od dłuższego czasu. Zawodnicy mieli zmierzyć się na drugiej edycji Elite Fighters. Podpisali kontrakty, jednak po konfrontacji z rywalem “El Testosteron” stwierdził, że nie stoczy z nim pojedynku, a tym bardziej na gołe pięści, które według niego są w Polsce w nielegalne.

Najman przyznał, że ludzie, którzy podpisali kontrakt w jego imieniu, nie mieli takiej wiedzy. Ponadto dodał, że gdyby zrobił swojemu przeciwnikowi krzywdę czy też nawet go zabił, to czekałby na niego wyrok i długa odsiadka w więzieniu.

“El Testosteron” wycofał się z pojedynku, jednak po gali FAME 12 zmienił zdanie i ponownie zabrał w tej sprawie głos. Podczas sobotniego wydarzenia Jacek Murański zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą i zadebiutował w sportach walki.

W klatce nie pokazał niczego poza kilkoma kopnięciami, którymi celował w kolano rywala. Przez cztery rundy Murański bez przerwy przyjmował mocne ciosy Tańculi. Debiutant ostatecznie został zdyskwalifikowany w czwartej odsłonie po kolejnych przewinieniach.

SPRAWDŹ WYWIAD Z MIROSŁAWEM OKNIŃSKIM

W wywiadzie dla Fansportu.pl Mirosław Okniński został zapytany o potencjalne starcie Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem. Trener przyznał, że “El Testosteron” mógłby zrobić rywalowi naprawdę dużą krzywdę:

– Zrobiłby mu dużą krzywdę. Uważam, że nie powinno dojść do takiej walki. Marcin Najman zobaczył, że Murański jest bezbronny. Tylko tyle, że przyjmuje. Myślę, że rozbiłby mu głowę i by go zrobił kaleką.

Co by nie powiedzieć Najman nie jest jakimś super fighterem, ale ma silny cios i jakby trafił Murańskiego, to by mógł rozbić mu głowę. I już by mógł go nikt nie uratować, tak jak stało się to na tej gali Punchdown.

Na social mediach pojawiło się nagranie, na którym Najman prezentuje swój cios. Zapowiedział, że są to uderzenia, których Murański nie będzie w stanie ustać i zostanie znokautowany. “El Testosteron” odpowiedział również na słowa trenera Oknińskiego.

Przyznał, że prawnicy mieli przekonać go do tego, żeby nie toczył pojedynku na gołe pięści. Takie bowiem zasady miały obowiązywać w starciu na gali Elite Fighters II.

Dlatego właśnie moi prawnicy zabronili mi przystąpić do tej walki na bezprawnych regułach na gołe pięści. Zrobiłbym mu krzywdę, to bym poszedł siedzieć. Na sportowo w mma mogę go ubić legalnie – napisał na Instagramie.

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments