Piątek, 24 Maja, 2024

Raków Częstochowa odpowiada Mioduskiemu! Trafili w punkt!

fot: YouTube
Opublikowane 26 listopada 2021, 22:55
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Słabe wyniki Legii Warszawa i zwolnienie Czesława Michniewicza napędziły całą karuzelę plotek dotyczących nowego szkoleniowca Wojskowych. Na celowniku mediów znalazł się Marek Papszun. Zainteresowanie współpracą z nim potwierdziła także sama Legia. Obecny klub Papszuna szybko odpowiedział na obecne plotki.

Dariusz Mioduski otwarcie zaprosił Marka Papszuna do tego, aby ten objął stołeczny klub. Obecny szkoleniowiec Rakowa od kilku sezonów stoi za sukcesami Rakowa Częstochowa. Najpierw wywalczony awans do Ekstraklasy, a w ostatnim sezonie było to wicemistrzostwo oraz zdobycie Pucharu Polski.

Kontrakt Papszuna z Rakowe obowiązuje do końca sezonu i jak na razie podano do wiadomości publicznej, nie został on jeszcze przedłużony. Podobno obie strony ustalają szczegóły dalszej współpracy. Tę niepewną sytuację wykorzystać chce zmagająca się z ogromnymi kłopotami Legia Warszawa.

Dariusz Mioduski otwarcie mówi, o chęci zatrudnienia Marka Papszuna. Sprawa stała się na tyle medialna, że obecny klub szkoleniowca zdecydował się odpowiedzieć Mioduskiemu i mediom w humorystyczny sposób. Oto materiał, jaki dzisiaj pojawił się na Twitterze Rakowa:

Odbierz darmowy zakład! Wystarczy zarejestrować się u bukmachera STS – tutaj, a na start otrzymasz darmowe 29 zł i zakład bez ryzyka do 200 zł!

-> Otwieram konto, odbieram bonus

Rejestracja zajmuje 30 sekund!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments