Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Trener Wrzoska zdradził, co krzyczał kibic przed awanturą na FAME 12: “Trzeba być zawsze odpowiedzialnym za to, co się mówi”

(VIDEO) Trener Wrzoska zdradził, co krzyczał kibic przed awanturą na FAME 12: "Trzeba być zawsze odpowiedzialnym za to, co się mówi"
Fot. YouTube/Twitter
Opublikowane 26 listopada 2021, 15:23
przez Przemek Krautz
0
0
7 komentarzy

Trener Marcina Wrzoska zabrał głos po gali FAME 12. Odniósł się do wyniku pojedynku oraz awantury, jaka miała miejsce po zakończonym starciu.

W minioną sobotę “Polish Zombie” zmierzył się z Kasjuszem Życińskim w formule bokserskiej. Były mistrz KSW był przekonany, że zwycięży, jednak po pełnym dystansie sędziowie jednogłośnie wskazali wygraną “Don Kasjo”.

Według wielu werdykt jest mocno kontrowersyjny i w górę powinna powędrować ręka Wrzoska. Sam zawodnik zapowiedział, że złoży protest w tej sprawie. “Polish Zombie” był wściekły po porażce, nie tylko przegrał z freak fighterem, ale również z powodu porażki został zwolniony z KSW.

Już po opuszczeniu klatki, gdy Wrzosek z narożnikiem schodził do szatni, jeden z kibiców sprowokował zawodnika, czego szybko pożałował.

Głos po gali FAME 12 zabrał trener Wrzoska, który udzielił wywiadu kanałowi Koloseum. Bartłomiej Samul przyznał, że nie zgadza się z werdyktem i uważa, że “Polish Zombie” wygrał w rundach 4-2.

Po walce, no to są bardzo duże emocje. Ludzie nie zdają sobie sprawy, jak to wygląda ze strony trenerskiej czy zawodnika. My poświęcamy bardzo dużo czasu dla zawodnika, jako trenerzy, czy zawodnik na treningi. To jest taka symbioza.

– Bardzo dobrze przepracowaliśmy prawie 10 tygodni. No i wychodzimy do walki, robimy bardzo dobrą walkę, uważamy, że wygraliśmy, a werdykt jest, jaki jest, no to też emocje biorą górę. No i tak mnie to uderzyło, że parę dni później mnie to trzymało, bo naprawdę nie było to uczciwe.

Samul zdradził również, jak z jego perspektywy wyglądała awantura po walce. Kiedy razem z zawodnikiem schodził do szatni, jeden z kibiców zaczął w ich kierunku rzucać obraźliwe słowa.

Wychodząc z klatki, szliśmy razem, jakiś tam kibic z trybun, siedział na krzesełkach i krzyknął, że mamy brzydko mówiąc “wypierd*lać wrzody, je*ani frajerzy”. Coś takiego, no i że tak powiem, niemiłe to było z jego strony. Spotkałem się z komentarzami, że jak tak można, że powinien opanować emocje. Każdy jest mądry jak siedzi w domu i komentuje przed telefonem albo laptopem.

– Uważam, że trzeba być zawsze odpowiedzialnym za to, co się do kogoś mówi. Ogólnie ten cały hejt to wszystko, uważam, że to nie jest dobra droga. Można wyrazić opinię, ale w sposób konstruktywny, a nie kogoś wyzywać.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO