Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) Błyskawiczna walka 2vs2 na gołe pięści! “Wilki” roznieśli “Soldiers” w 25 sekund!

(VIDEO) Błyskawiczna walka 2vs2 na gołe pięści! "Wilki" roznieśli "Soldiers" w 25 sekund!
Fot. Twitter
Opublikowane 27 listopada 2021, 13:15
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami kolejna edycja gali The War. Na karcie walk ponownie znalazły się walki w nowych formułach, tym razem po raz pierwszy zobaczyliśmy starcie 2vs2.

Na gali The War 3 swoich sił spróbowali zarówno mężczyźni, jak i kobiety. W 4-osobowym turnieju kobiet zwycięstwo odniosła Lila, która pokonała “Dzikuskę” i “Sashę“. Natomiast pojedynek 3vs3 wygrały “Devils”, które rozbiły ekipę “Vipers”.

Turniej mężczyzn, w którym wzięło udział 8 zawodników, zwyciężył Rosa. Najpierw znokautował “Kornika”, po czym przeszedł do finału, gdyż jego rywal nie był w stanie stoczyć pojedynku. W ostatnim etapie zmierzył się z Soroko. Walka zakończyła się w przerwie, gdyż drugi z zawodników zaczął tracić przytomność i nie był w stanie kontynuować starcia.

Soroko swoim występem na The War 3 zrobił ogromny szum w social mediach za sprawą swojego stylu walki, brutalnego faulu oraz wywiadów, jakie udzielił po soccer kicku na “Szachcie”.

Poniżej możesz sprawdzić szalony wywiad z Soroko oraz nagranie, na którym kopnął w głowę leżącego rywala:

(VIDEO) Takiego wywiadu nie widzieliście! Szalona reakcja Soroko po dyskwalifikacji na The War 3! „I co ku*wa? Przepraszam go ku*wa!”

(VIDEO) Brutalne kopnięcie w głowę leżącego rywala! Zawodnik The War zdyskwalifikowany po soccer kicku!

The War 3 to również legalna ustawka, czyli pojedynek 5vs5, który był wyjątkowo brutalny. Przez opóźnioną reakcję sędziego jeden z zawodników został ciężko znokautowany, po czym przyjął kilka potężnych ciosów, od rywala, który nie przestawał go dobijać.

Jest nagranie z legalnej ustawki 5vs5! Niepotrzebne dobijanie przeciwnika po nokaucie i spóźniona reakcja sędziego (VIDEO)

Na minionej gali odbyło się także starcie 2vs2. Takiej formuł nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać. W starciu “Wilki” zmierzyli się z ekipą “Soldiers” i jeszcze przed wejściem do klatki, wyglądali na znacznie bardziej pewnych siebie. Pojedynek trwał zaledwie 25 sekund. Tyle “Wilki” potrzebowali na rozbicie swoich rywali.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments