Poniedziałek, 27 Maja, 2024

(VIDEO) “Daro Lew” rzuca wyzwanie Jackowi Murańskiemu! “Nic nie potrafisz. Przed walką już ci dupa zmiękła…”

(VIDEO) "Daro Lew" rzuca wyzwanie Jackowi Murańskiemu! "Nic nie potrafisz. Przed walką już ci dupa zmiękła..."
Fot. YouTube
Opublikowane 28 listopada 2021, 12:10
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jacek Murański po wyjątkowo jednostronnej porażce dostał wyzwanie od rywala, z którym mógłby dać wyrównany pojedynek. Jego umiejętności są na podobnym poziomie.

“Muran” na gali FAME 12 zadebiutował w sportach walki i w klatce rzymskiej zmierzył się z Arkadiuszem Tańculą. W starciu nie miał najmniejszych szans i przez cztery rundy aż do dyskwalifikacji jedynie przyjmował ciężkie ciosy od swojego przeciwnika.

Po brutalnej porażce Murańskiego głos zabrał Marcin Najman, który przyznał, że zmierzy się z Murańskim, ale nie na gołe pięści, tylko w formule MMA. “El Testosteron” zaprezentował również mocne ciosy, którymi zamierza ciężko znokautować Jacka.

“Muran” dostał już kolejne wyzwanie. Tym razem zawalczyć chce Darek “Daro Lew” Kaźmierczuk. Który niemal wszystkie walki przegrał w pierwszej rundzie. Według portalu Tapology jego rekord to 11 porażek i jedno zwycięstwo. Pokonał jedynie Dawida Harasa, którego bilans to 20 porażek.

Umiejętności Murańskiego i Kaźmierczuka są na podobnym poziomie, jednak Jacek ma ogromną przewagę, jeśli chodzi o wytrzymałość na ciosy i charakter do walki. Na swoim kanale YouTube “Daro Lew” postanowił zaprosić “Murana” do walki.

Freak fighter jest przekonany, że Jacek zostanie znokautowany przez Najmana. “Daro Lew” zapowiedział, że po brutalnej porażce z Tańculą i przyszłym nokaucie z rąk “El Testosterona”, dobije Murańskiego.

Siemaneczko byczki. Słuchajcie dzisiaj taki temacik ogólny, do Jacy Murańskiego. Jacku, jeżeli Marcin Ci wpie**oli, bo to nie ulega wątpliwości, będzie ciężki nokaut tam. Jak już Ci wpie**oli, nie zaliczyłeś nokautu, bo masz twardy łeb, to muszę Ci przyznać. Rzeczywiście po tym, jak Marcin Najman Cię znokautuje, to już bardzo mocno będziesz miał strasznie obity ten łeb.

– Jesteś pilotem, lecisz na autopilocie, walczyłeś, przyjąłeś 140 uderzeń, brawo zgadzam się. Łaaa jesteś groźny. Jak już Marcin Najman ci wpie**doli i po tych walkach byś chciał zawalczyć z lwem, czyli ze mną, to moje wyzwanie w twoim kierunku jest cały czas otwarte.

– Nic nie umiesz. Przed samą walką, ci, którzy nie mają pojęcia o walkach coś tam pier**lą głupoty, ale jak już się zbliża walka i te emocje narastają, to już zacząłeś się kontuzjami wymigiwać, to cię boli, tamto cię boli. Już dupa ci zmiękła.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments